w
googluj

Army Tanks 3


Ładuj odłamkowy!

Moi drodzy, czy marzyliście kiedyś o tym, by zasiąść za sterami czołgu? Przyznam szczerze, że niejednokrotnie wyobrażałem sobie, co by było, gdybym miał taką możliwość. Poczuć moc gąsienicowej maszyny, niewyobrażalną potęgę, jaką niesie ze sobą siła pocisku. Wybaczcie, rozmarzyłem się.
Army Tanks 3 to zręcznościowa gra akcji, która dodaje parę elementów, charakterystycznych dla gry RPG. Macie do ocalenia 9 miast, które opanowane zostały przez wrogie siły. Jesteście skazani na samotną walkę, a przeciwnicy nie odpuszczą ani na sekundę. Dlatego musicie cały czas się rozwijać, rozbudowywać swoją maszynę i znajdować słabe punkty konkurencji. Łatwo nie będzie, ale z pewnością przyjemnie!

W grze występują misje poboczne, zlecane przez NPC. Zazwyczaj polegają na zniszczeniu określonego obiektu lub obrony jakiegoś punktu. W ten sposób zarobione pieniądze przeznaczycie na naprawę czołgu oraz zakup ulepszeń. Gra oferuje prosty system uszkodzeń, ograniczoną ilość amunicji oraz zużywalne zapasy paliwa – należy zatem roztropnie korzystać z dostępnych środków.

W pakiecie ulepszeń znajda się takie cudeńka jak broń biologiczna czy bombę EMP. Nie zabraknie również rakiet oraz bomb dymnych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by opuścić swój pojazd i wybrać się na samotną eskapadę pieszo – ten tryb zalecam tylko dla prawdziwym hardcorom.

Graficznie produkcja prezentuje się średnio. Wszechobecne wybuchy i eksplozje nie zrobią na nikim większego wrażenia, jednak niemal w pełni zniszczalne otoczenie zasługuje na uwagę. Co ciekawe, pokuszono się o dodanie trybu dnia i nocy oraz systemu noktowizji, który sprawuje się całkiem nieźle.

Muzycznie gra wypada porządnie, silnik czołgu charakterystycznie mruczy, a odgłosy walki przywodzą na myśl prawdziwe potyczki.
Jeśli chcecie sprawdzić, co czuli Szarik i reszta, to serdecznie zapraszam do zabawy!

Wymagania!
• RAM: 64 MB
• CPU: 512 MHz
• GRAFIKA: 32 MB
• HDD: 178 MB

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Army Tanks 3Army Tanks 3
Wersja stabilna
160 MB | 2015-12-04

Ilość pobrań: 126 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Army Tanks 3