w
googluj

Beyond Divinity Demo


Dwie dusze, jeden los

Co zrobić, by wprowadzić nieco świeżości do gatunku? Wystarczy wprowadzić dwóch głównych bohaterów, zamiast jednej i związać ich losy. Brzmi banalnie i niezbyt oryginalnie, ale jaki ma to wpływ na rozgrywkę! Zobaczcie sami!

Beyond Divinity jest przedstawicielem gatunku cRPG. Opowiada historię zakonu Order of Divinie, którego głównym założeniem jest walka ze złem. Jako, że akcja toczy się w krainie fantasy, możecie się domyślać, że mają pełne ręce roboty. Eliminują wszelakie plugastwo, które ma czelność terroryzować bezbronną ludność.

Podczas jednej z wypraw przeciwko mrocznym siłom, wydarza się coś niesłychanego. Młody rycerz walczy z nekromantą, który w pewnym momencie otwiera portal do swojego świata. Jak się zapewne domyślacie, to my jesteśmy owym wojownikiem i zostajemy wciągnięci do demonicznego uniwersum. To jednak dopiero początek, bo dusza naszego przeciwnika zostaje związana z naszą. Cóż, macie nauczkę na przyszłość, nie podróżujcie przez magiczne przejścia z nieznajomymi!
Naszym zadaniem jest wydostanie się z przeklętego miejsca i znalezienie sposobu na rozłączenie waszych losów. Nikomu nie jest to na rękę, ale musicie współpracować, bowiem życie jednego, zależne jest od zdrowia tego drugiego.

Takie zagranie fabularne sprawia, że gracz dostaje do dyspozycji dwie postacie, o które musi dbać. Wykonując dodatkowe zlecenia oraz pokonując napotkane stwory, zyskujemy punkty doświadczenia, przekładające się na poziom bohaterów. Co ciekawe, nie ma tutaj z góry określonym klas, nasza biegłość w posługiwaniu się danym orężem oraz wykorzystywane zdolności i czary, świadczą o roli w drużynie. Dodano również pola bitwy, które służą do podnoszenia umiejętności naszych herosów, a polegają na pokonywaniu nadciągających fal bestii. Istnieje tez system reputacji, który wpływa na to, jak będą postrzegać nas postaci niezależne.

Graficznie produkcja prezentuje się nieźle. Daleko jej do najnowszych tytułów klasy AAA, niemniej, jest na czym zawiesić oko. Ze względu na fabułę, krajobrazy utrzymane zostały w mrocznej i przerażającej stylistyce, sam drugi główny bohater (Rycerz Śmierci) nie prezentuje się lepiej – znaczy wygląda odpowiednio ponuro. Udźwiękowienie również idealnie oddaje klimat gry.

Zdecydowanie polecam, jest to kawał przyjemnego RPG-a.

Wymagania!
• RAM: 256 MB
• CPU: 1 GHz
• GRAFIKA: 64 MB
• HDD: 2 GB

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Beyond Divinity DemoBeyond Divinity Demo
Wersja stabilna
168.68 MB | 2015-12-04

Ilość pobrań: 130 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Beyond Divinity Demo