w
googluj

Fit Brains Trainer 3.1.1


ico
Fit Brains Trainer to jedna z lepszych aplikacji mobilnych oferujących możliwość ćwiczenia umiejętności umysłowych za pośrednictwem minigier. Program wydano dla Androida (wersja opisywana) oraz iOS, a do tego jest w internecie na FitBrains.com. Jego wykonanie stoi bezsprzecznie na najwyższym światowym poziomie. Wymaga jednak zarejestrowania się. Co nie dziwi, jest w nim też opcja płatna - niestety: dość droga, ale za darmo możemy codziennie grać przez co najmniej kilka minut - tyle bowiem wynosi nowa sesja treningowa, a składająca się z 5 losowych gier. Podkreślmy, że nowego dnia możemy mieć dostęp do gier, które były zablokowane wcześniej. W sumie jest ich ponad 30 i są zróżnicowane. Podzielono je zaś na 6 kategorii ćwiczących: koncentrację, logikę, pamięć, wizualność, szybkość, język.

Co nas dokładnie czeka? Oto 9 przykładów:
• wybieranie liczby brakującej w ciągu (np. 27, ?, 16, 12, 9),
• wskazywanie liczb od najmniejszej do największej,
• znajdowanie jednej lub większej liczby par identycznych ikon wśród różnych ikon,
• wyszukiwanie konturów wskazanych ikon wśród różnych ikon,
• sortowanie pojawiających się ikon (np. czereśnie na lewo, arbuzy na prawo),
• wybieranie widoku na kolorowe krążki z góry odpowiadającego widokowi z boku,
• eliminowanie kolejnych par identycznych kart z planszy (mahjong),
• wybieranie prawidłowego znaczenia angielskiego słowa w innym języku (np. francuskim, hiszpańskim; wybierane są słowa brzmiące podobnie; chodzi o dedukcję),
• określanie, czy dana para słów (np. "peaceful" i "violent") to synonimy, czy antonimy.

Oprócz liniowej sesji treningowej, bezpłatnie jest także opcja gry w konkretną, dowolną z odblokowanych bieżącego dnia. A gra się przeważnie na czas (60 sekund) i chodzi o zdobycie jak największej liczby punktów. Gry mają 3 poziomy trudności i odblokowanie poziomów średniego i zaawansowanego wymaga odpowiedniej zdobyczy punktowej. (Odblokowanie średniego poziomu trudności jest łatwe). Aplikacja zapisuje nasze osobiste rekordy w każdej z gierek. Ponadto program podsumowuje nasze poczynania w każdej z 6 wymienionych kategorii i przedstawia statystyki oraz historię całego treningu.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem http://www.fitbrains.com

Ograniczenia!
Założenie konta poprzez adres e-mail jest wymagane. Swobodny dostęp do wszystkich gier oraz sesji treningowych, a także inne funkcje wymagają wersji Pro, która polega na subskrypcji: tygodniowa kosztuje 7,39 zł; miesięczna - 28,99 zł; 3-miesięczna - 84,99 zł; 6-miesięczna - 134,99 zł.

Wymagania!
Zależne od urządzenia

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Fit Brains TrainerFit Brains Trainer dla Android
2018-06-24

Ilość pobrań: 44 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Fit Brains Trainer