w
googluj

7capture 1.2.0.21


7capture to niewielki, bezpłatny program służący do przechwytywania obrazu na komputerach pracujących pod kontrolą systemu Windows. Jedną z najważniejszych zalet aplikacji jest wysoka jakość tworzonych zrzutów. Program zachowuje wszystkie efekty znane w interfejsów Microsoftu (przezroczystość tła, zaokrąglone obramowania okien).

Narzędzie jest niezwykle proste w obsłudze, dzięki czemu przypadnie do gustu przede wszystkim początkującym odbiorcom. Aplikacja integruje się w pełni z systemem operacyjnym, czego dowodem są skróty klawiaturowe. Klawisz Print Screen odpowiada za przechwytywanie obrazu z pełnego ekranu, natomiast za pomocą kombinacji Ctrl + Print Screen wykonamy zrzut z wybranego okna. 7capture oferuje wygodne okno podglądu zdjęć oraz opcje kopiowania danych do schowka. Zrzuty można oczywiście również zapisać w dowolnej lokalizacji na dysku twardym. Wśród obsługiwanych formatów graficznych znajdziemy tylko najpopularniejsze (PNG, JPEG, BMP, GIF, BMP). Dostępna jest także opcja eksportu do dokumentów PDF. Inną ciekawą funkcją 7capture jest minimalizacja do obszaru powiadomień - narzędzie pracuje w tle, będąc jednocześnie zawsze pod ręką użytkownika.

Produkt jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana w zastosowaniach niekomercyjnych (na przykład w domu) oraz komercyjnych (na przykład w firmie). Do paczki instalacyjnej został dołączony krótki plik pomocy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
7capture7capture 1.2.0.21
Wersja stabilna
1.39 MB | 2013-03-28

Ilość pobrań: 473 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
7capture