w
googluj
pl

HotShots 2.2.0


HotShots to bezpłatna aplikacja służąca do przechwytywania ekranu, wyposażona w narzędzia do szybkiego edytowania wykonanych zrzutów.

Interfejs programu jest bardzo przejrzysty. W jego centralnej części wyświetlana jest miniatura najnowszego zrzutu ekranu, natomiast poniżej znajduje się okno parametrów zrzutu. Możemy w niej określić:
• lokalizację folderu docelowego, w którym będą zapisywane nasze przechwytywania,
• jeden z 5 trybów przechwytywania (przechwytywanie: całego pulpitu, wszystkich pulpitów, okna a także ustalonego lub dowolnego obszaru),
• opóźnienie zrzutu, dające nam czas na korekty kompozycji (maksymalna długość opóźnienia to 99 sekund),
• działania, jakie chcemy podjąć po wykonaniu zrzutu (auto-zapis w ustalonej lokacji, dowolny zapis, uruchomienie edytora).

Po ustawieniu wszystkich żądanych właściwości pozostaje nam tylko użyć przycisku „Zrób nowy zrzut”. Z poziomu aplikacji możemy również przesłać ostatni zrzut bezpośrednio do drukarki lub skopiować go do schowka.

Wbudowany w aplikację edytor obrazów pozwoli nam na wprowadzenie niezbędnych korekt i zmian w świeżo powstałym zrzucie. Możliwe jest m.in dodawanie podpisów tekstowych, zmiana rozmiarów zrzutu, korekta jasności, barw i kontrastu, a także nakładanie takich efektów, jak przezroczystość i cieniowanie.

Dodatkowo, w opcjach programu możliwa jest zmiana formatu zrzutów, ich domyślnej nazwy, a także automatyczne dodawanie do nich dat. Pracę z programem da się usprawnić jeszcze bardziej, aktywując system gorących klawiszy.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (6 głosów)

Strefa Download programu
HotShotsHotShots 2.2.0
Wersja stabilna
11.16 MB | 2014-09-03
przejdź
HotShots Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 451 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
HotShots