w
googluj

Ashampoo Snap 14.0.6


Ashampoo Snap to bardzo proste w obsłudze i praktyczne narzędzie do przechwytywania obrazu, dźwięku lub wideo z pulpitu lub wybranego okna. Kiedy aplikacja jest włączona, na górze ekranu widać cienki, zielony pasek, który po najechaniu nań kursorem rozwija się ukazując jej wszystkie możliwości. Do tych samych elementów można się również dostać z poziomu zasobnika systemowego.

Na pasku znajduje się kilkanaście przycisków – większość z nich oferuje inny rodzaj przechwytywania, np. w formie wideo, zaznaczonego okna, wybranego obszaru czy menu. Istnieje również możliwość ustalenia harmonogramu przechwytywania, tj. ustalenia, o której godzinie ma się samoczynnie wykonać zrzut ekranu i czy będzie to operacja jednorazowa czy cykliczna. Są też przyciski przekierowujące do pomocy lub stosunkowo rozbudowanych opcji samego Ashampoo Snap. Ogólnie funkcjonalność jest dosyć bogata i aplikacja z pewnością sprawdzi się w każdych okolicznościach, w których tylko użytkownik stanie naprzeciw potrzebie skorzystania z niej.

Tym bardziej, że do naszej dyspozycji oddano także względnie rozbudowany, a jednocześnie równie prosty w obsłudze edytor zdjęć. Jego interfejs to raptem trzy paski: narzędzi po lewej, akcji po prawej i obrazu na górze. Ten pierwszy obejmuje elementy formatowania obrazu, w tym rysowania, wpisywania tekstu, podświetlania, rozmazywania, dodawania prostych efektów itp. Pasek akcji umożliwia natomiast m.in. wysyłanie zdjęć przez e-mail lub na Facebooka, kopiowanie ich czy drukowanie. Za pomocą narzędzi zamieszczonych na górnym pasku zmienimy np. nazwę screenshota, obrócimy go, wytniemy jego fragment czy zmienimy skalę szarości.

Aplikacja jest naprawdę łatwa i przyjemna w obsłudze, o czym świadczy dodatkowo fakt, że przed wybraniem niemalże któregokolwiek przycisku pojawi nam się okienko z krótko, zwięźle i konkretnie napisaną pomocą (o ile jej oczywiście nie wyłączymy na własne życzenie).

Ograniczenia!
Wersja trial pozwala na 10 dni korzystania z programu, przy czym można pobrać darmowy kod ją rozszerzający, dzięki czemu aplikacja będzie mogła być użytkowana przez dodatkowe 30 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
Ashampoo SnapAshampoo Snap 14.0.6
Wersja stabilna
140 MB | 2022-09-23
przejdź Ashampoo Snap dla Android

Ilość pobrań: 1434 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Ashampoo Snap
avatararrow
~krzysiek | 2017.01.16 01:25
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie wiedzieć dlaczego w video brak dźwięku. Nie tylko u mnie.
Ashampoo Snap 9.0.5