w
googluj
pl

WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.80.6


System przeznaczony do prowadzenia ewidencji towarowo - wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Umożliwia wystawianie i rejestrację dokumentów magazynowych, sprzedaży i zakupu. Zapewnia sprawną i szybką sprzedaż detaliczną. Zapewnia obsługę dowolnej ilości firm i magazynów

Instalacja on-line.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.6 (87 głosów)

Strefa Download programu
WF-Mag Sprzedaż i magazynWF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.80.6
Wersja stabilna
0.6 MB | 2012-12-06

Ilość pobrań: 11050 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (33)
WF-Mag Sprzedaż i magazyn
avatararrow
~hurtownik | 2017.01.10 12:30
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Prosty interfejs, dużo przydatnych funkcji.
Jak na program z pudełka bardzo wydajny.
29 stanowisk online pracuje bez problemu.
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.80.6
avatararrow
~własciciel sklepu monopolowego | 2016.05.17 23:26
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
WIELKIE GÓWNO, na komputerze z i5, 8gb ramu, 1tb dysk hdd ten programik notorycznie gubi stany ilosciowe towaru, problem z drukarka fiskalna - kilkukrotne zawieszanie sie W CIAGU DNIA programu w komunikacji z druk.fisk. - serwisant rozlozyl rece!!!!
UZYWAM OD 5 LAT I NIE POLECAM!!!!!!!!!!
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.80.6
avatararrow
~Jan | 2015.01.04 06:17
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wielka lipa sprzedający nie umiał zainstalować, podesłali kolegę za 150/zł na godzinę i siedział 2 godziny i nie zrobil jak trzeba . P gwarancji mowy nie ma .
Miałem starego to kazali mi wywalić i kupić sobie nowy.
Nie polecam.
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.80.6
avatararrow
~Magazynier | 2013.11.13 22:03
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ja tam nie wiem jaki z ciebie informatyk. Ja tam zaktualizowałem bez problemu. Pobrałem aktualizację, uruchomiłem, wgrałem kod aktywacyjny i już.
A co do archiwum to już dałeś do pieca. Uruchamiasz archiwizator, wybierasz serwer i bazę i klikasz archiwizuj.
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.80.6
avatararrow
~Informatyk | 2013.11.13 09:20
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ten program to jakaś kpina. Jeśli nie znasz chodź podstawowych zagadnień SQLa to zapomnij o długoletniej pracy na tym wynalazku. Klientowi modernizowałem komputer, dodatkowo migrując wszystkie ważne dane z Win XP na Win 7 64bit. Już samo tworzenie archiwizacji sprawiło mi problemy, a to był tylko wierzchołek góry lodowej. Wgrywanie archiwum również do najprostszych nie należy. Okazało się że po instalacji zakupionej licencji na Win 7 zablokowały się ważne funkcje w programie, takie jak chociażby dodawanie kontrahentów. Serwis też pozostawia wiele do życzenia.

Także jeśli szukasz drogi internauto programu na długie lata, z którym nie chcesz się męczyć przy reinstalacji Windowsa bądź przesiadce na nowszy system operacyjny, to dobrze radze poszukaj czegoś lepszego niż WF-MAG.
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.80.6
avatararrow
~Wojtek | 2013.03.18 22:39
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Fajny program za względnie niewielkie pieniądze.
Jak na razie polecam.
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.80.2
avatararrow
~student | 2013.03.10 23:27
5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dla mnie nieprzystepny. Próbowałem
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.80.2
avatararrow
~Nowy2 | 2013.02.26 23:25
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
U mnie wszystko odnajduje. Uruchomiony i od razu działa.
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.80.2
avatararrow
~Nowy | 2013.02.25 00:13
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program nie działa ponieważ nie odnajduje serwera - z ręki tez nie daje rady - ściema - a chciałem się przekonać jak działa
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.80.2
avatararrow
~M | 2013.01.20 21:31
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
krótko zwięźle i na temat żal
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.80.2
avatararrow
~Megasale | 2013.01.05 01:45
9 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Stare błędy jak były tak są :-(
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.80.2
avatararrow
~samouk | 2013.01.03 15:24
6 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Kuzyn od października 2012 studiuje zaocznie, na komputerach zna się otyle o ile, ale już jest Panem serwisantem w wapro. Pomaga o ile ściąga jest dobra i znajdzie odpowiedź bez niej ma problem z obsługą qf-maga
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.80.2
avatararrow
~Ładny | 2012.10.03 12:07
-7 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Zainstalowałem nową wersję 7800.
Jakie miłe zaskoczenie dla oka...
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.71.6
avatararrow
~Kisiel | 2012.06.27 15:11
20 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Tiaaa... Z kontekstu wynika wyraźnie, że poprzednią wypowiedź wpisał pracownik albo partner handlowy producenta.... I to tyle w kwestii wiarygodności tego komentarza...
Nie wątpię, że pracownikom i partnerom wapro wszystko zawsze działa super. W sumie to by się nawet zgadzało, bo z jakim problemem bym nie zadzwonił do serwisu, to zawsze u nich wszystko działa. Tylko u klientów jakoś nie chce. A za jakiś czas okazuje się, że po cichutku wydali nową wersję, bo jednak w tej starej były błędy...

Ja bym wolał, żebyście się mniej przejmowali tym, o czym może pomarzyć konkurencja, a bardziej swoimi klientami. A nam się mniej marzą kolejne dziwaczne funkcje, a bardziej to, żeby te podstawowe działały jak należy. Żeby nie było tak, że co aktualizacja programu, to można robić zakłady u bukmachera, co tym razem przestanie działać.
Kwestię nowoczesności interfejsu może litościwie przemilczę (podobno nie kopie się leżących). Zresztą - ciekawe który z interfejsów ma Pan na myśli - bo w wapro w każdym programie jest z innej parafii...

Ja tam nie wiem, jaki serwis obsługuje partnerów - może i macie jakichś extra serwisantów dla VIP-ów. Ja piszę, jakie są moje odczucia, jako typowego klienta - a że nie są one wyjątkowe, wystarczy poczytać opinie na dowolnym otwartym forum. NA KAŻDYM z nich klienci (mniej lub bardziej – zwykle bardziej) narzekają na poziom serwisu - więc komentarz, że wszystko jest w porządku świadczy albo o nieznajomości realiów, albo o skrajnej arogancji...

A co do cen i abonamentów - skoro już zostałem wywołany do tablicy, to proszę bardzo. Oto prosta kalkulacja - 5 lat, typowy zestaw do obsługi niewielkiej firmy - tzn. magazyn i sprzedaż + książka przychodów i rozchodów + CRM, każdy na 3 stanowiska w sieci.
U konkurencji abonamentowej (nie będą podawał nazwy, żeby nie być posądzony o kryptoreklamę - ale nie jest to firma krzak, a ostatnio się mocno reklamuje, nawet w telewizji):
- 5 lat używania takiego pakietu (60 miesięcy) to ok. 4.200 zł
A wg cen katalogowych wapro?
- Licencja wf-mag biznes+wf-kaper biznes+wf-crm biznes - każdy na 3 stanowiska - to ponad 5.000 zł. Do tego ze 3 tys. na serwer, na którym będzie działała baza - i mamy ok. 8.000 zł. Czyli jakieś 2 x drożej.
Wypada dodać, że z tym "płacisz raz i używasz" jest też gruba manipulacja. Wapro co roku wypuszcza płatne aktualizacje (25% ceny licencji). To prawda - mogę ich nie kupić, ale wtedy: nie dokupię w razie czego nowych stanowisk, nie będzie mnie obsługiwał hot-line. A jak się zmienią przepisy i zechcę zaktualizować program, to i tak muszę zapłacić za wszystkie lata wstecz np. w drugim roku będzie to już 50%. To co to jest, jak nie ukryty abonament w wysokości 25% rocznie???
Jak to wszystko podliczymy, to wychodzi, że w wapro przez 5 lat zapłacę jakieś 3 x więcej. Na dodatek przy abonamencie mam ten komfort, że nie muszę wykładać kasy od razu (60 nieoprocentowanych rat też ma swoją wartość), a jak za rok program przestanie mi się podobać, to mogę go zmienić w ciągu miesiąca. A u Was oznacza to wyrzucenie w błoto pieniędzy wydanych na "bezterminową" licencję.

WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.71.6
Do Budynia | Komentarz został wyminusowany | wyświetl
avatararrow
~Kisiel | 2012.06.22 00:19
15 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
WF-Maga z erpem za tysiące złotych łączy jedno: jak większość erpów ma przestarzały, toporny interfejs. Teraz mieli podobno wrzucić jakieś nakładki (nie wiem - może już wrzucili, bo nie mam ostatniej wersji) - ale jak nie poprawili układu a tylko zmienili kolorki i przyciski, to czarno to widzę.

Reszta - tak jak pisał poprzednik - help nieaktualny, serwis do bani. Firma się chwali, że zatrudnia setki osób, a mają może ze 2 przytomnych serwisantów - reszta to chyba jakieś studenciaki...
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.71.6
avatararrow
~Jacek | 2012.06.14 22:09
21 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie wiem jak działa ERP za duże pieniądze, ale nie o to chodzi. Ten program jest przekombinowany dla mnie i nieczytelny. Bardzo duża ilość rzeczy, które nie wiadomo do czego służą. Help niestety nieaktualny a serwis niekompetentny. W zasadzie mniej wiedza niż ja. Może i są zadowoleni ale ja tego nie podzielam.
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.71.6
Andrzej | Komentarz został wyminusowany | wyświetl
avatararrow
~Piotr | 2012.05.31 00:23
19 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wystarczy spojrzeć na interfejs tego programu, żeby zobaczyć że to staroć. I nie mówcie mi o ergonomii, bo po to wymyślono nowe interfejsy, żeby ergonomię poprawić - a tutaj się człowiek czuje jakby wsiadł do syrenki.

Funkcji ma faktycznie nawsadzane dużo - jest tyle lat na rynku to je zrobili, ale też widać że było to robione bez ładu i składu. Trafiał się klient to coś tam dorabiali a nikt nie kontrolował całości.

I teraz są przeładowane bezsensownie formatki, różne wytrychy i obejścia i tym podobne wynalazki. Jak ktoś parę lat na tym pracuje, to pewnie daje radę - znam gości co jeszcze robią pod dosem.

Ale na pewno nie jest to program, który spełnia współczesne standardy i wymagania. O serwisie i "krojeniu cenowym" nie będę nawet pisał - wystarczy poczytać w różnych miejscach w necie.

Ogólnie - dla ludzi o zdrowych nerwach, najlepiej kochających antyki.
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.71.6
avatararrow
~niezadowolony | 2012.05.18 22:31
14 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
A ja nie polecam tego programu. Zmieniłem na [...]. Nie będę robił reklamy bo może się komuś nie spodoba i jestem bardzo zadowolony. Rozglądajcie się ludzie - naprawdę można rozwiązać swoje problemy.
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.71.6
avatararrow
~interesik | 2012.05.16 20:10
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Polecam wf-maga "stadionowego". Był bardzo tani :-). Niestety stadion narodowy wszystko zepsuł. Ale może jeszcze gdzieś dostaniesz...
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.71.6
avatararrow
~hej | 2012.05.01 00:06
-8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Możecie polecić program podobny do WF mag ale darmowy ?
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.71.6
avatararrow
~Wizjoner | 2012.04.27 22:19
14 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Poprzedni komentarz to jakbym słuchał menadżerów NOKII 4 lata temu :-)
Ludzie nie zmieniajcie samochodów, trzeba jeździć starymi - nowe są po prosu słabe !!!
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.71.6
mag | Komentarz został wyminusowany | wyświetl
avatararrow
~magzynie | 2012.03.07 20:48
21 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jestem użytkownikiem WF-MAGA od wielu lat i niestety - ten kiedyś dobry program, z każdym rokiem schodzi coraz bardziej na psy. Każda kolejna wersja to zabawa w totolotka - co będzie działać, a co się posypie.

Nie wiem kto układa plany rozwojowe produktu - ale robią jakieś wynalazki typu handel złomem, handel węglem, pewnie teraz będzie handel gazem łupkowym (a może solą drogową) - a nie można doprosić się poprawy podstawowych funkcji.

Nie mówię już o tym, że nowe funkcje powstają już właściwie tylko w wersjach prestiż i prestiż plus - zamiast dorobić coś sensownego, użytkownik (jak już się wreszcie dodzwoni do serwisu), to słyszy tylko, że można sobie dokupić prestiż plusa i tam zrobić samodzielnie albo zamówić w serwisie za kupę kasy.

Poza tym cały świat idzie do przodu - teraz wszyscy stawiają na Internet, .NET i na chmurę - a w WAPRO cały czas mi mówią, że produkty są nowoczesne i nie wymagają zmiany. To ja się pytam, jak ma być nowoczesny produkt, którego technologia nie zmieniła się od ponad 10 lat? W tej branży to już zaczyna być zabytek muzealny, a firma nic nowego nie proponuje.

No cóż - najwyższy czas rozejrzeć się za nowym producentem i nowym produktem. A szkoda...
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.70.0
avatararrow
~Marcin | 2012.03.05 23:23
16 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program działa jako tako. Nie zawiesza się. Po ostatnich zmianach stał się strasznie WOLNY. Powoli zaczynam mieć go dość, szczególnie, że do firmy Asseco wapro nie można się dodzwonić a jak się uda to serwis jest niekompetentny i arogancki. Mam wrażenie ostatno, że Asseco tylko na wyciąganiu kasy zalezy, klient jest traktowany bez najmniejszego szacunku.
WF-Mag Sprzedaż i magazyn 7.70.0
Harry | Komentarz został wyminusowany | wyświetl
avatararrow
~Peter | 2011.12.28 16:38
12 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
UWAGA od końca 2011 roku firma Aseco zmieniła sposób sprzedaży dodatkowych stanowisk dla WFmaga. Aby dokupić dodatkowego stanowisko dla firmy posiadającej 5 stanowisk (przy aktualizacji po 1 roku, do wersji o numer wyżej) zapłacisz w wersji Prestiż ponad 3000zł dla 10 wcześniej zakupionych końcówek koszt wyniesie 6000zł. Za nim bedzie zapóźno zastanów się czy stać cię na rozbudowę Wfmaga
avatararrow
~gość | 2010.09.28 09:43
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czy ktoś wie w jaki sposób można wprowadzić ilości produktów do magazyny wf - mag, szukam i szukam i nie mogę znalezć to co znalazłam do stany min. i max i jak wprowadzam ilości prod. zaznacza mi się na czerwono - czy tak właśnie ma to wyglądać? Może pytanie wyda się komuś tendencyjne ale jestem początkującą i nie chciałabym narobić w prog. bałaganu więc wolę zapytać :) Z góry dziękuje i pozdrawiam.
avatararrow
~piojez | 2009.09.13 20:32
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program w prawidłowo skonfigurowanym środowisku (nawet na Viście) działa bez zarzutu. Znam wiele takich instalacji.
Menedżer Produktu
left1 red
12
red blue