w
googluj
pl

Sello 1.43.1


Sello - aplikacja do zarządzania sprzedażą na portalach aukcyjnych. Program znacznie ułatwia prowadzenie sklepu internetowego na stronach grup Allegro i eBay - integruje się z naszym kontem i tym samym automatyzuje wykonywane operacje. Jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi tego typu. Wyróżnia się prostą obsługą i bogatą funkcjonalnością, będącą w stanie spełnić potrzeby bardziej wymagających odbiorców. Sello jest wyposażony w wygodny interfejs w polskiej wersji językowej i składa się z następujących modułów:

• Ekran startowy
Na stronie początkowej znajdziemy podsumowanie dotyczące transakcji, wiadomości, aukcji i finansów. W łatwy sposób przejdziemy do odpowiedniego ekranu - wystarczy kliknąć na jeden z odnośników.

• Aukcje
Jeden z podstawowych modułów aplikacji, pozwalający na zarządzanie listą trwających/przygotowanych/zakończonych aukcji. Możemy śledzić transakcje, wiadomości użytkowników i inne powiązane zdarzenia. Oczywiście istnieją także opcje, umożliwiające wystawienie nowej aukcji w obsługiwanym serwisie internetowym. Aby zautomatyzować tą operację, możemy korzystać z szablonów.

• Transakcje
Kolejne narzędzie, pozwalające na zarządzanie listą transakcji. Do dyspozycji mamy wygodny kalkulator należności, a także możliwość zmiany statusu i dołączania notatek.

• Paczki
Program umożliwia prowadzenie listy oczekujących, odebranych, zablokowanych i wysłanych paczek. Każdą pozycję możemy opisać, określając dostawcę, odbiorcę, datę nadania czy poniesione koszty.

• Wiadomości
Sello współpracuje z naszą skrzynką pocztową. Za pomocą narzędzia podejrzymy wiadomości otrzymane od klientów i stosownie na nie zareagujemy. Następne ciekawe funkcje to: reguły wiadomości, definiowanie podpisów oraz podpinanie zbiorcze.

• Komentarze
Moduł pozwala na szybkie wystawianie komentarzy i przeglądanie już otrzymanych wiadomości. Aplikacja umożliwia także sortowanie listy według różnych kryteriów (data utworzenia/otrzymania, typ komentarza, klient, nazwa towaru).

• Towary
Niezwykle istotne narzędzie, dzięki któremu mamy możliwość zarządzania bazą towarów. Każdy produkt posiada przypisane podstawowe parametry (nazwa, symbol, grupa, producent, cechy, ilość sztuk czy cena). Za pomocą kilku kliknięć myszy, wybraną pozycję wystawimy na aukcji.

• Klienci
Pakiet pozwala sprzedawcy na tworzenie list klientów i zarządzanie nimi. Dla każdego użytkownika mamy dostęp do powiązanych danych, takich jak kontakt, wiadomości, transakcje, paczki, towary czy aukcje.

• Administracja
Na tej zakładce zmienimy ustawienia programu, a konkretniej przypisane konta pocztowe, dane firmy, parametry archiwizacji i połączenia internetowego, opcje dotyczące użytkownika, transakcji, wysyłania i odbierania danych. Równie prosto odbywa się edycja list oraz słowników (na przykład grup towarów).

Inne cechy Sello:
- tworzenie i drukowanie raportów (wbudowany edytor),
- współpraca z aplikacją Subiekt GT,
- możliwość pracy na wielu kontach jednocześnie,
- wsparcie pracy sieciowej (zarządzanie uprawnieniami, przydzielanie zadań),
- moduł Strefa Sello (ułatwienie kontaktu pomiędzy klientem i sprzedawcą),
- tworzenie i przywracanie kopii zapasowych,
- zabezpieczanie baz danych hasłem,
- zaawansowane operacje na listach (sortowanie, filtrowanie, duplikowanie pozycji, drukowanie, operacje grupowe, wyłączanie widoczności kolumn),
- rozbudowana dokumentacja (pomoc kontekstowa, instrukcja obsługi).

Uwaga!
Proces instalacji może być czasochłonny - kreator pobiera wszystkie komponenty, niezbędne do poprawnego działania aplikacji.

Ograniczenia!
Program jest dostępny w wersji testowej typu trial. Przez 30 dni możemy zapoznać się z pełną funkcjonalnością narzędzia. Jeśli spełnia ono nasze wymagania - możemy zakupić pełne wydanie bezpośrednio z poziomu jego interfejsu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (6 głosów)

Strefa Download programu
SelloSello 1.43.1
Wersja stabilna
113.63 MB | 2023-07-06

Ilość pobrań: 678 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Sello