w
googluj
pl

msAdres 1.38.0982


msAdres - program wspomagający zarządzanie sprzedażą i wysyłanie listów/paczek Pocztą Polską.

Narzędzie pozwala na dodawanie listy przesyłek do wykonania, gdzie musimy podać wszystkie podstawowe dane niezbędne na drukach Poczty Polskiej (imię, nazwisko, adres, ew. telefon, kwota pobrania, itp.) oraz zadecydować, jaki to ma być rodzaj przesyłki. Gdy już to zrobimy, możemy skorzystać z gotowych, wypełnionych druków, które wystarczy wydrukować za pomocą programu i nakleić na paczce. Jako odbiorca zawsze będą podane nasze dane, które wcześniej wprowadzimy w ustawieniach głównych programu, co znacznie usprawnia i przyspiesza dokonywanie przesyłek.

Jeżeli często wysyłamy paczki do tych samych osób, możemy skorzystać z zakładki Klienci i dodać tam wybrane osoby, dzięki czemu oszczędzimy żmudnego wpisywania tych samych danych. Aplikacja oczywiście udostępnia również listę wysłanych przesyłek, dzięki czemu nie musimy prowadzić oddzielnych statystyk w programach kalkulacyjnych.

Bardzo ciekawą opcją jest możliwość współpracy msAdres z Ebay oraz Allegro (również Menedżerem Sprzedaży Allegro), gdzie możemy zaimportować ustawienia i listy sprzedaży bezpośrednio z tych kont. Natomiast zakładka Komentarze pozwala na szybkie wystawienie komentarzy wybranym lub wszystkim jednocześnie kontrahentom korzystając ze zdefiniowanych wcześniej tekstów bądź pozwalając na wpisanie dowolnej treści.

Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę i umożliwić szybkie znalezienie wybranych wpisów w przypadku większych list, aplikacja udostępnia narzędzie wyszukiwania według daty, nazwiska lub szukając dowolnego słowa we wpisach. Opcja ta jest dostępna nie tylko w liście aktualnych i wysłanych paczek, ale także na liście klientów.

msAdres jest doskonałym narzędziem dla osób zajmujących się sprzedażą na większą skalę. Jeśli natomiast nie sprzedajemy dużej liczby przedmiotów i jeszcze nie gubimy się w nich, to z programem nie odczujemy znaczącego usprawnienia.

Program w wersji testowej możemy testować przez okres 30 dni.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
msAdresmsAdres 1.38.0982
Wersja stabilna
12.3 MB | 2017-10-14

Ilość pobrań: 719 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (1)
msAdres
avatararrow
~Lesio | 2011.08.11 21:29
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dla SuperSprzedawców jak znalazł.