w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 125
Wszystkich postów: 904514
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6759 dni

ToolWiz Remote Backup 2012


Toolwiz Remote Backup to niewielkie narzędzie służące do zdalnego łączenia z komputerami znajdującymi się w tej samej sieci lokalnej. Aplikacja będzie przydatna dla administratorów i domowych użytkowników, potrzebujących w wygodny sposób zarządzać maszyną, do której nie mamy fizycznie dostępu. Jak sama nazwa wskazuje, głównym zadaniem programu jest tworzenie kopii plików oraz modyfikowanie struktury dysku twardego - przy odrobinie umiejętności możemy uratować problematyczny komputer przed ponowną instalacją systemu operacyjnego i tym samym utratą istotnych danych. Co ciekawe, Toolwiz Remote Backup nie jest wymagany na stanowisku klienckim - może być uruchomiony wyłącznie na maszynie będącej pod kontrolą użytkownika.

Narzędzie cechuje się przyjemnym, prostym w obsłudze interfejsem. Aplikacja nie wymaga właściwie konfiguracji - w sposób automatyczny dobiera najbardziej optymalny zestaw ustawień, które wystarczy zatwierdzić przyciskiem "OK". W głównym oknie programu znajdziemy informacje na temat stanu połączenia oraz dane aktualnie podłączonego klienta (adresy IP i MAC, rozmiar dysku w megabajtach). Do dyspozycji mamy także okienko prezentujące wszystkie wykonane przez nas operacje (plik ten można zapisać w formacie tekstowym). W prawej części interfejsu znajdziemy listę dostępnych funkcji związanych z zarządzaniem zdalnym stanowiskiem. Wśród nich znajdziemy: przeglądanie zawartości partycji i kopiowanie plików/folderów, edytowanie sektorów dysku, restartowanie i wyłączanie komputera, korzystanie z funkcji "Wake on LAN", uruchamianie stanowiska roboczego bezpośrednio z twardego dysku (pomijane są napędy optyczne czy interfejsy USB), tworzenie i przywracanie kopii zapasowej MBR (Master Boot Record).

Toolwiz Remote Backup jest rozpowszechniany bezpłatnie (licencja freeware). Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
ToolWiz Remote BackupToolWiz Remote Backup 2012
Wersja stabilna
0.91 MB | 2012-12-19

Ilość pobrań: 190 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
ToolWiz Remote Backup