w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 244
Wszystkich postów: 904355
Wszystkich tematów: 127535

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6563 dni

Task ForceQuit Pro 1.4.2


Task ForceQuit Pro to kolejny z serii niewielkich programów użytkowych przygotowanych przez Softorino. Jak sama nazwa wskazuje, tym razem mamy do czynienia z menedżerem zadań. Interfejs aplikacji został ograniczony do minimum - dzięki temu jest przyjazna dla początkujących użytkowników komputera. Narzędzie można obsługiwać także za pomocą menu w zasobniku systemowym. Rozwiązanie tego typu jest nie tylko wygodne, przede wszystkim przyspiesza pracę i pozwala reagować w krytycznych momentach.

Aplikacja podczas swojego działania monitoruje wszystkie aktywne okna, wyświetlając czytelną listę informującą odbiorcę o specyfice procesów (ikona, ilość otwartych okien, tekst wyświetlany na pasku tytułowym, nazwa użytkownika). Programy, które sprawiają problemy można szybko zamknąć lub uruchomić ponownie. Dodatkowo błyskawicznie można zrestartować Eksplorator Windows oraz wyłączyć/uruchomić ponownie komputer. Mimo drobnych wad (brak wyświetlania aplikacji działających w tle, pokazywanie komunikatu po każdej wykonanej operacji), program sprawdza się całkiem przyzwoicie i może być niezłą alternatywą dla innych, rozbudowanych menedżerów.

Task ForceQuit Pro jest całkowicie darmowy, także do zastosowań komercyjnych. Jedynym, ale niewielkim utrudnieniem jest konieczność rejestracji poprzez podanie swojego adresu e-mail. Można to uczynić podczas pierwszego startu aplikacji, naciskając na dowolny przycisk. Całość kompatybilna z najnowszymi systemami Microsoft Windows.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (6 głosów)

Strefa Download programu
Task ForceQuit ProTask ForceQuit Pro 1.4.2
Wersja stabilna
1.01 MB | 2015-09-24

Ilość pobrań: 182 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Task ForceQuit Pro
avatararrow
~Lech | 2011.10.23 00:40
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jest OK.