w
googluj
pl

SpringPublisher 5.0


SpringPublisher - program do tworzenia plakatów, wizytówek, ulotek, papeterii i kartek pocztowych. Aplikacja pozwala na szybkie wygenerowanie dobrze wyglądających efektów - do dyspozycji mamy kolekcję szablonów oraz możliwość tworzenia projektów na czystej formatce.

Obsługa programu jest bardzo prosta, głównie za sprawą dobrze przemyślanego interfejsu. Aplikacja nie sprawi problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom komputera. Edytor oferuje podstawowe funkcje, takie jak cofanie i powtarzanie operacji, otwieranie stron na kartach, kopiowanie, wklejanie, usuwanie. Dokument oparty jest na warstwach - każdy element możemy dowolnie pozycjonować na formatce (zmiana położenia w poziomie/pionie, wyrównywanie, skalowanie, przesuwanie w górę i w dół). Równie prosto zmienimy inne parametry natury estetycznej (przezroczystość, kolor, kąt obrotu, cień).

Do dyspozycji mamy kilka narzędzi edycyjnych, takich jak wstawianie plików graficznych, tekstu i kształtów wektorowych (biblioteka zawiera kilkanaście pozycji). Ciekawa jest także możliwość dodawania do tworzonych materiałów reklamowych kodów QR i map. Druga ze wspomnianych opcji oparta jest o popularny serwis Google Maps - wystarczy wpisać lokalizację, wyśrodkować docelowy fragment, a następnie zatwierdzić wybór.

Uwaga!
Kreator instalacyjny proponuje zmianę ustawień przeglądarki internetowej (silnik wyszukiwania, strona startowa) oraz skopiowanie na dysk dodatkowego komponentu Babylon Toolbar. Nie są to operacje konieczne do poprawnego działania aplikacji i zalecamy je zignorować.

Ograniczenia!
SpringPublisher jest dostępny bezpłatnie do zastosowań domowych. Producent udostępnia również wydanie profesjonalne, pozwalające na użytkowanie komercyjne. Oferuje ono także dodatkowe możliwości (pobieranie szablonów ze sklepu internetowego, drukowanie i zapisywanie dokumentów w wysokiej jakości 350DPI).

Spolszczenie!
Program posiada częściowe spolszczenie interfejsu.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (94 głosów)

Strefa Download programu
SpringPublisherSpringPublisher 5.0
Wersja stabilna
8.35 MB | 2015-12-22

Ilość pobrań: 78367 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 23

Komentarze (0)
SpringPublisher