w
googluj

Business Card Designer Plus 12.21.6.0


Business Card Designer Plus to, jak sama nazwa wskazuje, program służący do projektowania wizytówek służbowych. Aplikacja jest prosta w obsłudze i oferuje bardzo rozbudowane możliwości.
Po uruchomieniu programu przywita nas kreator wizytówek, który poprowadzi nas przez pierwsze kroki tworzenia wizytówki. Zacząć należy od wybrania rozmiarów papieru, na których będą one drukowane, ich rozmieszczenia na arkuszu, a także orientacji wydruku.

Kolejnym krokiem jest wybór szablonu, którego chcemy użyć podczas tworzenia wizytówki. Dostępnych jest łącznie kilkaset gotowych wzorów, różniących się układem poszczególnych elementów oraz projektem graficznym. Podzielone są one na dwie główne kategorie: ogólną, w której znajdziemy szablony korporacyjne, minimalistyczne, geometryczne itp., oraz specjalistyczną, w której dostępne są wizytówki dla poszczególnych gałęzi działalności gospodarczej, w jakich może operować nasza firma: od księgowości, poprzez prawo, budownictwo, gastronomię, na usługach taksówkarskich kończąc. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy samodzielnie zaprojektowali układ graficzny naszej wizytówki – od tła i logo firmy poprzez czcionkę, na elementach ozdobnych kończąc.

Po wyborze kroju wizytówki, należy w formularzu po prawej stronie uzupełnić dane osobowe i dane firmy, które mają się na niej znaleźć – nazwa, adres, numery telefonu, e-mail czy adres strony internetowej. Możliwe jest zapisanie tych informacji w bazie danych (do późniejszego użycia).

Po zakończeniu pracy z kreatorem zostaniemy przeniesieni do okna edycji, z którego poziomu można dodawać, zmieniać i dostosowywać wszystkie elementy wizytówki. Gotowy projekt można zapisać w formacie PNG, BMP, JPEG lub TIFF w wybranej rozdzielczości.

Business Card Designer Plus to narzędzie, które powinno zadowolić osoby chcące samodzielnie zaprojektować profesjonalne i estetyczne wizytówki dla siebie i swojej firmy.

Ograniczenia!
Funkcjonalność wersji Trial jest ograniczona do 15 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.7 (6 głosów)

Strefa Download programu
Business Card Designer PlusBusiness Card Designer Plus 12.21.6.0
Wersja stabilna
5.14 MB | 2022-02-05

Ilość pobrań: 1557 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
Business Card Designer Plus