w
googluj
pl

Print Envelope 3.2.2.8


Print Envelope to lekki program służący, jak sama nazwa wskazuje, do drukowania kopert. Aplikacja pozwala również na drukowanie etykiet do naklejania na koperty oraz na tworzenie szablonów dla tego rodzaju druków. Jeśli często drukujemy dane adresowe na kopertach, użycie programu Print Envelope pozwoli nam zaoszczędzić wiele czasu.

Okno początkowe aplikacji daje nam możliwość wyboru między pracą nad wzorami kopert oraz etykiet. Każda z tych opcji obsługiwana jest oddzielnym, nieskomplikowanym interfejsem.

W oknie drukowania koperty możemy wybrać jej rozmiar z puli standardowych rozmiarów międzynarodowych (formaty charakterystyczne dla poczty w USA nie są obsługiwane), a także umiejscowienie poszczególnych elementów: nazwy nadawcy i adresata. Następnie należy wprowadzić dane adresata lub importować je z zapisanego uprzednio szablonu. Istnieje oczywiście możliwość wyboru czcionki i stylu tekstu, a także eksportu danych do pliku. Do tak stworzonego wzoru koperty możemy również dodać logo, np. naszej firmy. Wczytujemy je z dysku twardego i dopasowujemy w podobny sposób, co pozostałe elementy. W każdym momencie mamy dostęp do podglądu powstającej koperty.

Opcja tworzenia i druku etykiet korzysta z tej samej bazy adresowej, co drukowanie kopert. Tutaj również należy określić format (do wyboru A4 i A5), a także liczbę kolumn etykiet drukowanych na jednej stronie. Program pozwala także na zapisywanie etykiet do szablonów oraz dodawanie do nich obrazków.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (39 głosów)

Strefa Download programu
Print EnvelopePrint Envelope 3.2.2.8
Wersja stabilna
4.45 MB | 2015-06-25

Ilość pobrań: 15636 | W tym miesiącu: 58 | W poprzednim miesiącu: 127

Komentarze (0)
Print Envelope