w
googluj

QuickMark QR Code Reader 3.8.0 r5067


QuickMark QR Code Reader to niewielki, prosty w obsłudze program służący odczytowi kodów QR, Quick Code, Data Matrix oraz jednowymiarowych kodów kreskowych, co przebiegać może na kilka sposobów. Dodatkowo możemy tworzyć podstawowe kody QR i Quick Code w wykorzystaniem kilku opcji zapisu oraz szablonów typów.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta, dzięki ciekawemu rozwiązaniu zaimplementowanemu w interfejsie, dzięki któremu wyznaczony obszar okna programu jest przeźroczysty, co w połączeniu z utrzymywaniem aplikacji na pierwszym planie pozwala skanować kody z dowolnego innego programu uruchomionego na komputerze. Może to być na przykład przeglądarka internetowa lub graficzna, w której otworzymy plik z kodem. Innymi sposobami, które umożliwiają nam wskanowanie kodu jest możliwość wykorzystania kamerki internetowej bądź opcji "przeciągnij i upuść", która pozwala w ten sposób wskazać plik z eksploratora systemu, który ma zostać poddany analizie.

Moduł odpowiedzialny za tworzenie nowych kodów oferuje możliwość wykorzystania szablonów (na przykład hiperłączy lub wizytówek dla smartfonów). Na tym etapie mamy też możliwość wyboru typu i rozdzielczości generowanego kodu, który może zostać zapisany w jednym z kilku kolorów. Program oferuje zapis do formatu JPG, PNG, BMP lub GIF.

Uwaga!
Program dostępny jest również jako rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome oraz w wersji mobilnej na platformę Android, iOS, WindowsPhone, Samsung Bada i telefony z systemem S60.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
QuickMark QR Code ReaderQuickMark QR Code Reader 3.8.0 r5067
Wersja stabilna
5.48 MB | 2014-06-12

Ilość pobrań: 932 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 16

Komentarze (0)
QuickMark QR Code Reader