w
googluj
pl

QR-Code Studio 1.0.3.22924


QR-Code Studio to proste w obsłudze polskojęzyczne oprogramowanie pozwalające na generowanie tak zwanych QR-kodów, które stanową coraz popularniejszy sposób dzielenia się krótkimi informacjami poprzez interpretację stworzonych grafik po wykonaniu ich zdjęcia na przykład smartfonem.

Aplikacja oferuje szeroką funkcjonalność, dzięki czemu możemy wykorzystać ją na przykład do tworzenia wizytówek z licznymi informacjami. Choć główny tryb pracy programu pozwala jedynie na proste wpisanie tekstu oraz wyświetlenie odpowiadającego mu kodu, dostępne są również zaawansowane możliwości, polegające na uzupełnianiu wielu szablonów, dzięki czemu wygenerowany kod będzie przestawiać zdecydowanie więcej informacji.

Do dyspozycji użytkownika oddane zostają między innymi szablony będące wizytówkami dla smartfonów (wówczas po zeskanowaniu kodu, urządzenie automatycznie zaproponuje zapisanie danych do kontaktów), odnośnikami do profilów portali społecznościowych (Facebook, Twitter lub Linkedin) czy informacjami z danymi o wydarzeniu, które można wpisać do kalendarza. Ciekawie przedstawia się możliwość wygenerowania kodu, który będzie w sobie zawierać jednocześnie nazwę rozgłoszeniową sieci WiFi oraz jej hasło dostępu, co pozwoli udostępnić Internet przyjaciołom, bez konieczności dyktowania im klucza zabezpieczeń połączenia.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
QR-Code StudioQR-Code Studio 1.0.3.22924
Wersja stabilna
11.51 MB | 2020-01-31

Ilość pobrań: 1373 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
QR-Code Studio