w
googluj

Readon Tv Movie Radio Player 7.6


Program Readon TV Movie Radio Player pozwala na słuchanie radia, oglądanie telewizji oraz daje dostęp do najnowszych filmów w Internecie. Wszystko czego potrzebujesz to komputer i łącze internetowe. Nie musisz posiadać karty telewizyjnej, ponieważ kanały są transmitowane za pośrednictwem Internetu.

Baza kanałów jest ogromna, możemy wybierać spośród wielu języków (w tym stacje nadawane w języku polskim) oraz kategorii, m.in. wiadomości, rozrywka, nauka, muzyka, historia czy tylko dla dorosłych (dostęp do nich można zablokować hasłem), więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Wśród stacji radiowych znajdują się także kanały SopCast, ShoutCast oraz TVU player.

Niestety nie znajdziemy tutaj najbardziej popularnych polskich stacji telewizyjnych, takich jak TVP, TVN czy Polsat, ale już np. Discovery czy TVP Kultura bez problemu możemy obejrzeć.

Ponadto program umożliwia nagrywanie stacji radiowych czy telewizyjnych do pliku MP3.

Aplikacja występuje w angielskiej wersji językowej, jednak praktycznie nie ma to żadnego znaczenia, gdyż nasze zadanie ogranicza się do wyboru kanału z listy dostępnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (9 głosów)

Strefa Download programu
Readon Tv Movie Radio PlayerReadon Tv Movie Radio Player 7.6
Wersja stabilna
8.07 MB | 2012-05-31

Ilość pobrań: 6179 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Readon Tv Movie Radio Player