w
googluj

Jobee 1.0.0.788


Jobee - multimedialne centrum rozrywki umożliwiające słuchanie stacji radiowych, oglądanie kanałów telewizyjnych, śledzenie kanałów RSS, sprawdzenie prognozy pogody, itp.

Główne cechy programu to możliwość oglądania telewizji oraz słuchania radia. Aby uruchomić jedno z nich, wystarczy wejść w zakładkę Radio lub Internet TV i tam znaleźć interesującą nas stację. Listy stacji są bardzo rozbudowane, lecz przede wszystkim są to stacje obcojęzyczne. Kanały podzielone są na kategorie tematyczne, a każdy z nich jest opatrzony krótkim komentarzem, więc bez problemu dowiemy się, o czym jest dany kanał. Wśród stacji jest też kilka polskich programów, niestety jest to mały fragment spośród dostępnych. Istnieje również możliwość dodawania nowych stacji. Wystarczy podać strumień do danej stacji (znaleziony np. w Internecie) i możemy rozpocząć jego przechwytywanie. Ważną zaletą jest możliwość nagrywania i późniejszego odtwarzania nagranych fragmentów w bibliotece multimediów również dostępnej w aplikacji. Niestety wadą jest to, że Jobee umożliwia nagrywanie jedynie radia.

Kolejną z dostępnych opcji jest dodawanie kanałów RSS i śledzenie ich. Obsługa jest bardzo prosta, ogranicza się jedynie do podania adresu i częstotliwości odświeżania, po czym możemy już przeglądać najnowsze zmiany na stronach.

Ostatnią z możliwości programu jest wyświetlanie prognozy pogody dla wybranego miasta (możliwe również miasta Polski). Prognoza składa się z krótkiej informacji na 4 najbliższe dni, gdzie podane są zachmurzenie oraz temperatura, a na aktualny dzień również wiatr i wilgotność.

Drobną wadą może okazać się brak języka polskiego, jednak obsługa jest na tyle prosta i interfejs przyjemny w użytkowaniu, a liczba komunikatów na tyle mała, że nawet bez podstaw języka po krótkim czasie można nauczyć się obsługi programu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
JobeeJobee 1.0.0.788
Wersja stabilna
5.4 MB |2011-07-14

Ilość pobrań: 1107 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Jobee
avatararrow
~Adam | 2011.07.14 20:35
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Może coś konkretnego co będzie fajnie działać. Testuje.