w
googluj
pl

PHPEdit 5.0.0.12872


PHPEdit – edytor PHP. Program, ze względu na swoją szeroką funkcjonalność, jest bardzo ciekawą pozycją na rynku dla osób, które zajmują się tworzeniem stron internetowych za pomocą tego języka.

Aplikacja w znacznym stopniu ułatwia posługiwanie się kodem PHP i operowanie tworzonymi materiałami. Został on wyposażony w moduł podpowiadania poprawnej składni PHP w wersji 5.3. Ponadto, posiada wsparcie dla debugowania przy użyciu Xdebug i obsługuje systemy kontroli wersji XVN oraz CVS. PHPEdit potrafi generować kod na podstawie szablonów, dzięki czemu wystarczy kilka kliknięć, by np. wygenerować metodę getterów i setterów. Istotnym jest też fakt, że program można powiązać z kontami FTP i SFTP, a także bazami danych MySQL, Oracle, Firebird, czy Microsoft SQL Server. Korzystając z PHPEdit możemy też automatycznie skonfigurować tworzenie kopii zapasowych.

PHPEdit wspiera popularne frameworki PHP Symphony i Prado oraz system zarządzania treścią ezPublish. Podczas tworzenia projektów użytkownik ma do dyspozycji kreatory, które skonfigurują środowisko właściwe dla aplikacji. Dzięki temu, podczas pracy, najpotrzebniejsze polecenia mamy zawsze pod ręką. To sprawia że praca jest krótsza i bardziej wydajna. Kolejną opcją, która zwiększa efektywność programu jest możliwość rozszerzania funkcjonalności aplikacji o wtyczki, które możemy samodzielnie napisać posługując się językiem PHP.

Interfejs programu jest czytelny i przejrzysty. Wynika to z tego, że został on oparty o układ znany z pakietu Microsoft Office 2010. Dzięki temu nie mamy problemów, by odnaleźć się w środowisku programu.

Ograniczenia!
Wersja testowa wygasa po 30 dniach. W celu dalszego korzystania z programu należy go zarejestrować pod tym adresem. Darmowa rejestracja pozwala na korzystanie z programu wyłącznie w celach niekomercyjnych.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PHPEditPHPEdit 5.0.0.12872
Wersja stabilna
29.2 MB | 2012-10-24

Ilość pobrań: 597 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
PHPEdit
avatararrow
~U | 2011.11.29 11:35
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Używam od dawien dawna :)