w
googluj
pl

CoreCrypt 2012 3.0.0.10


CoreCrypt to program do zabezpieczania skryptów napisanych w językach PHP i JavaScript. Ta niewielka aplikacja użytkowa utrudni analizę logiki oprogramowania, a tym samym skutecznie zniechęci do prób modyfikacji, kopiowania i nieuprawnionego wykorzystania naszej pracy. Mechanizm działania narzędzia polega na obfuskacji (zaciemnianiu) kodu źródłowego. W ten sposób będzie on trudny do odczytania i w zasadzie niemożliwy do pełnego odtworzenia do oryginalnej postaci.

CoreCrypt wyróżnia się bardzo prostą obsługą. Wystarczy wczytać pliki zawierające kod źródłowy, wskazać folder docelowy i nacisnąć na przycisk Uruchom. Oczywiście program oferuje dodatkowe funkcje konfiguracyjne. Dla każdego z obsługiwanych języków zmienimy preferencje dotyczące uruchamianych mechanizmów zaciemniających kod. Wśród nich znajdują się:
- usuwanie komentarzy użytkownika i dodawanie komentarzy utrudniających analizę kodu,
- zwijanie skryptu do jednej linijki,
- zmiana nazw zmiennych i funkcji,
- kodowanie wyrażeń tekstowych za pomocą base64,
- zmiana wyrażeń liczbowych na trudniejsze w analizie.

Podczas przetwarzania skryptów, o postępie będziemy informowani za pomocą paska procentowego i stosownych komunikatów. Narzędzie obsługuje metodę przeciągnij i upuść, pozwala także na filtrowanie listy plików według rozszerzeń.

Aplikacja posiada polską wersję językową i jest rozwijana przez programistę z naszego kraju. Do paczki instalacyjnej dołączona jest krótka instrukcja obsługi, zawierająca kilka istotnych informacji na temat specyfiki działania i kwestii technicznych. Warto zapoznać się z tym tekstem.

Ograniczenia!
CoreCrypt jest dostępny w wersji testowej typu trial. Ograniczenie polega na limicie ilości uruchomień programu (maksymalnie 10 razy). Dodatkowo całość działa przez 31 dni od daty instalacji. Zniesienie tych niedogodności jest możliwe poprzez zakup kodu seryjnego.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
CoreCryptCoreCrypt 2012 3.0.0.10
Wersja stabilna
7.68 MB | 2012-08-13

Ilość pobrań: 122 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
CoreCrypt