w
googluj
pl

ThreatFire 4.7.0.53


ThreatFire - darmowy program przeznaczony do ochrony systemu Windows przed złośliwym oprogramowaniem, takim jak: trojany, spyware, rootkity i keyloggery. Przez inteligentne wykrywanie i blokowanie zachowania zgodnego z tym złośliwym oprogramowaniem.

ThreatFire używa zaawansowanych technik, aby wykryć destrukcyjne zachowania powszechnie wykorzystywane przez malware, czym różni się od tradycyjnych programów antywirusowych, które opierają się na starej technologii "podpisu" i wymagają aktualizacji za każdym razem, gdy pojawia się nowe zagrożenie.

Poprzez ciągłe monitorowanie aktywności wszystkich procesów na komputerze technologia ThreatFire's ActiveDefense jest w stanie wykryć i unieszkodliwić zagrożenia, które są zbyt nowe i zbyt inteligentne, aby być uznanym za niebezpieczne przez tradycyjne oprogramowanie zabezpieczające.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (32 głosów)

Strefa Download programu
ThreatFireThreatFire 4.7.0.53
Wersja stabilna
9.41 MB | 2011-03-10

Ilość pobrań: 7090 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (11)
ThreatFire
avatararrow
~_v_VvvV_v_ | 2016.02.03 05:09
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
dodam tylko ze jest to jedyny program który zasygnalizował próbę ataku na system Windows, często dokonywany w publicznych miejscach takich jak kawiarenki, kafejki czy galerie. chodzi o hotspoty. test robiłem na dystrybucji do pentestow. narzędzia jakiego używałem nie będę pisał ale z wielu testowanych programów ten zareagował.
ThreatFire 4.7.0.53
avatararrow
~Logik | 2011.11.17 16:48
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
No i jak to się łatwo można pomylić!
Mam zainstalowaną wersję ThreatFire 4.0.0.8 i też na początku dziwiło mnie, dlaczego nie chce się uaktualniać. Teraz już wiem, że działanie tego programu jest zupełnie inne. Jedno, co mogę z całą pewnością stwierdzić - to właśnie to, że ThreatFire - to najlepszy program przeciw wszelkim spyware. Nie znajduje nic, ponieważ nic nie wpuszcza. Jego ochrona w czasie rzeczywistym - pracuje idealnie. Sprawdzałem wielokrotnie innymi skanerami i też nic nie znalazły. Wniosek nasuwa się sam... Odkąd mam zainstaloway ThreatFire - mogę śmiało zapomnieć o atakach spyware. Ten program - jest z całą pewnością wart tego, żeby go kupić. (A nawet ukraść). Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.
avatararrow
~ALF | 2011.07.20 19:58
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ściągnęłem, zainstalowałem i wypróbowałem.
Hmmm... Albo mój komp jest idealnie czysty (w co sam nie wierzę), albo ten program jest do kitu, bo nic nie znalazł (co jest bardziej prawdopodobne).
avatararrow
~ichito | 2010.02.17 07:40
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ThreatFire nie jest klasycznym programem anty-spyware - to raczej HIPS połączony ze skanerem antymalware i polecany jako uzupełnienie istniejącego zestawu zapora+antywirus. Na domyślnych ustawieniach (3 poziom) program jest właściwie bezobsługowy, natomiast na 4 i 5 zaczyna pytać i nie każdemu to może odpowiadać, choć dopiero wtedy zaczyna być skuteczną ochroną. Poza tym są opcje zaawansowane i bardziej doświadczony użytkownik ma możliwość ustawienia programu po swojemu (da się ustawić nawet reguły połączeń z internetem, co czyni ten program namiastką zapory, podobnie jak inny HIPS Netchina S3). Program jest bardzo dobry, nie obciąża praktycznie systemu, bo jego dwa stale uruchamiane procesy "zjadają" w sumie zaledwie ok. 7MB z pamięci RAM.
avatararrow
~agness | 2010.01.12 21:20
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ja mam z tym programem problem bo wykrywa mi byle gówno i nie moge połowy programów używać a są w porządku bo działały mi przed formatem. Jak zrobiłam formata i wgrałam nowszą wersje to sobie wszystko za bardzo wyolbrzymia...
Wie ktoś może dlaczego tak jest??Proszę o pomoc.
avatararrow
~chris | 2009.12.31 13:14
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Mialem ten program przez przez kilka miesiecy i nie polecam, niczego nie wykrywa, w dodatku po kazdej aktualizacji domaga sie restartu komputera. Ostatnio to przestal sie aktualizowac, pojawial sie komunikat ze ze smart update w tej chwili jest niedostepne spruboj ponownie pozniej. Tak bylo przez dwa tygodnie, w koncu sie zdenerwowalem i odinstalowalem ten syf, bo po co mi program ktory sie nie aktualizuje.
avatararrow
~Marcin | 2009.12.30 03:36
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
program jest dobry to prawda tylko dlaczego po zainstalowaniu wylancza mi skype po usunieciu wszystko wraca do normy 3 raz instaluje i za kazdym razem to samo
avatararrow
~fun | 2009.12.17 22:20
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
świetny program, wyłapuje każdy syf, nie obciąża komputera

za antywira nie dałbym złamanego grosza, bo te programy tylko psują komputer, za TF zapłaciłbym każdą cenę
avatararrow
~mierut | 2009.12.09 19:56
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
możliwy program ,choć za często trzeba restartować komputer po częstych aktualizacjach i to jest wkurzające
avatararrow
~DeadFire | 2009.12.03 21:58
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie wiem czy to dobre ale przy instalacji mój komercyjny antyvirus widzi w nim ze 3 zagrożenia (bądz 1, któro się narzuca). Być może to false ale ponoć podobnie jest ze Spyware Doctor więc daje sobie spokój z PCT ;)
avatararrow
~Robert | 2009.11.21 22:54
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo interesujący program.
Dosyc szybko skanuje w opcji-pełne skanowanie.
Oczywiście zależy to do parametrów komputera,ale warto go przetestować,co robię już jakiś czas.