w
googluj

SpyHunter


SpyHunter - aplikacja do wykrywania i usuwania programów szpiegujących korzystająca z najnowszych technik wykrywania. SpyHunter znajdzie i usunie z naszego komputera spyware/adware, z którymi nie poradzą sobie inne programy zabezpieczające. Program posiada bardzo szybki i skuteczny skaner, dodatkowo zapewnia ochronę procesów systemowych, rejestru, składników ActiveX, ustawień internetowych i innych składników systemu.
Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (317 głosów)

Strefa Download programu
SpyHunterSpyHunter
Wersja stabilna
2016-04-04

Ilość pobrań: 12859 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 19

Komentarze (85)
SpyHunter
avatararrow
~Informatyk | 2016.08.22 22:28
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ale macie wiedzę na poziomie brak słów , jako jeden z nielicznych programów ma detekcje na "PUP" a usunięty dlatego że nie dał się przekupić firmom od banerów reklamowych i kosi je bezlitośnie , win32/OpenCandy, Win Somoto , i wszelkie podstawiane banery , ha ha ha ha i bardzo dobrze , jest tylko kilka programów z detekcją na PUP , dziś nie tylko zagrożeniem są wirusy ale różnego rodzaju podstawione banery śledzące użytkownika , Avaścik dziurawe sitko bez dna oraz wiele innych , jeśli masz wiedzę na poziomie zaawansowanym to dobrze wiesz w czym rzecz .
SpyHunter
avatararrow
~Hex | 2016.02.08 17:35
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
straszy syf, a "firma" tworząca jeszcze gorsza
SpyHunter 4.20.0009
Krzysiek | Komentarz został wyminusowany | wyświetl
avatararrow
~Ryszard | 2015.10.17 12:05
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
AdamPL, SpyHunter jest dawno usunięty z bazy programosy. Nie można go pobrać. Zobacz początek opisu.
SpyHunter 4.20.0009
avatararrow
~AdamPL | 2015.10.12 15:57
8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Zgłaszam SpyHuntera do usunięcia z tej witryny ponieważ: SpyHunter jest fałszywym oprogramowaniem Anti-Spyware i przynosi nam wszystkim dużo wstydu, oferuje fałszywe sprzątanie śladów po wirusach, fałszywy skaner na żądanie i nie pozwala normalnie pracować na systemie po restarcie, nie da sie normalnie odinstalować tego softu nawet po wykupieniu fałszywej płatnej wersji, blokuje komputer i internet w podobnym działaniu do Ransomware i program jest pod ręką cyberprzestępców. Odradzam pobieranie tego Softu i chce, żeby ten Soft, znikł z tej witryny!
SpyHunter 4.20.0009
avatararrow
~NIE NIE NIE! | 2015.10.12 13:35
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Najgorszy syf na świecie!! Szlag mi trafił Windowsa po przeskanowaniu i restarcie tym dziadostwem! Teraz siedzę na innym i szukam informacji jak to naprawić bez formatu. Czarny ekran i nic się nie dzieje ;(
SpyHunter 4.20.0009
avatararrow
~AdamPL | 2015.09.25 16:41
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@Ania, jezeli posiadasz Gadu Gadu, to podaj swój nr GG albo nick GG, wtedy sie z tobą skontaktuje i pomoge ci z usunięciem SpyHuntera i reklam z tulbarami. Albo wykonaj następujące działania w niektórych moich komentarzach.
SpyHunter 4.20.0009
avatararrow
~Ania | 2015.09.21 22:43
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ściągnęłam to razem z Yahoo :( oszustwo.....
SpyHunter 4.20.0009
avatararrow
~AdamPL | 2015.08.29 10:35
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
SpyHunter nie służy do ochrony systemu i usuwania trojanów. SpyHunter służy do wyświetlania fałszywych alertów o wykrytych zagrożeniach i zmusza do zakupienia pełnej licencji w zamian wyłudzania naszych danych oraz pieniądze z naszego konta bankowego i przede wszystkim za dalszą kontynuacje infekowania naszego komputera. Zupełnie ODRADZAM pobieranie i instalowanie tego fałszywego produktu typu: SpyHunter. Zainstalujcie lepiej Malwarebytes'a albo inny produkt który jest zaufany i w dobrej popularności. Przypominam że SpyHunter to pułapka na nas wszystkich.
SpyHunter 4.20.0009
avatararrow
~Sajmon | 2015.08.27 06:26
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Po zainstalowaniu i reboocie Windows nie rusza. Nadpisanie MBR ni epomaga. Czeka mnie reinstalacja chyba.
SpyHunter 4.20.0009
avatararrow
~AdamPL | 2015.06.29 22:50
11 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ryszard, SpyHunter dawno trafił na czarną liste niechcianych oprogramowań zabezpieczających system. SpyHunter teraz jest brany jako Fakeware czyli naciągacz do zakupienia licencji w zamian wykradnięcia naszych danych i podesłanie naszej karty kredytowej do wyłudzania pieniędzy. YAC również jest niezaufanym programem zabezpieczającym. Korzystam na razie z Norton 360 i jest wszystko ok. Zamiast SpyHuntera zwanego jako: Wyłudzacz danych i pieniądzy, stosuje czasami Emsisoft Emergency Kit darmowy zaufany skaner dla PC. Emsisoftowi ufam na 100% Natomiast SpyHunterowi nie ufam skoro jest teraz pod rękami cyberprzestępców. Zalecam nie pobierać SpyHuntera.
SpyHunter 4.20.0009
avatararrow
~Ryszard | 2015.06.27 08:36
-7 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie potwierdzam, a nawet dementuję te wypowiedzi które przedstawiają ten soft jako niemożliwy do deinstalacji, jako wprowadzający w błąd, jako instalujący trojany i robaki itp. bzdury.
To jest znakomita aplikacja , która dyskretnie chroni komputer , ale w wersji pełnopłatnej. Jeśli szukacie cracków w internecie żeby mieć go za darmo, to rezygnujecie z ochrony tego softu na rzecz pozorów ochrony i rzeczywiście będą kłopoty z odinstalowaniem.
Ten program w pełnej płatnej wersji świetnie chroni komputer od robactwa lepiej od programów antywirusowych. Nie powinno się go używać zamiast antywirusa, ale jako uzupełnienie.
Bardzo Wam polecam , sam używam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z jego pracy w tle i lekkości , bo nie zamula komputera.
SpyHunter 4.19.13.4482
avatararrow
~Ryszard | 2015.06.27 08:26
-6 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jestem rozbawiony. Czarna lista, wirusy i co jeszcze? Ile energii zyżywają niektórzy by zwalaczać jeśli nie najlepszy, to jeden z najlepszych programów do zwalczania spyware, Trojanów i innego robactwa. Mam ten program i to wersję płatną! Niczego co tu przeczytałem nie potwierdzam. Fantastycznie i dyskretnie działający program w tle. Mało tego. Gdy się coś googluje i nie wiesz dokładnie co Cię czeka po kliknieciu na link z tej wyszukiwarki, to ten program w momencie próby wyłudzenia danych lub cichej próby instalacji czegokolwiek natychmiast się odzywa i informuje o takiej próbie , blokuje ją i pyta, czy ma zablokować zupełnie i odrzucić, czy chcę podążać dalej. Nawet gdybym chciał dalej, to już zbiera informacje o instalowanych robakach i po zakończeniu najbliższego skanowania pokazuje mi listę robaków, Trojanów i wszelkiego świństwa na kompie do usunięcia. Jestem pod wielkim wrażeniem lekkości tego softu. Nie blikuje internetu, nie wykrada danych i nie pobiera dyskretnie mi pieniędzy (trzeba to zastrzec z nimi mailowo). Tyle zamieszania co czyni jeden z moim zdniem ,,NIE użytkownków" szczerze mnie rozbawia. Powtórzę. Za znakomity soft trzeba płacić. Ja zapłaciłem za spokój i nic złego z moim komputerem się nie dzieje. A demagogom którzy ogólnikami krytykują mówię NIE! I nie wprowadzajcie w błąd ludzi, bo nie chce się Wam płacić i szukacie w necie cracków by mieć ten soft za darmo. Stąd zapewne te Wasze kłopoty. Orogram jest znakomity.
SpyHunter 4.19.13.4482
avatararrow
~AdamPL | 2015.06.25 14:51
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Po instalacji SpyHuntera są rozdawane obojętne wirusy przez ten program na naszym systemie. Na przykład: FakeAlert, FakeAV, Problemy z systemem oraz internetem, problemy z pozbyciem sie SpyHuntera, spowolnione działanie procesora CPU, Procesy z wirusami które wykorzystują coraz więcej RAM oraz w rejestrze można zauważyć dziwne wpisy zawierające różne infekcje trojanów. Odradzam. Najlepiej pobrać sobie Malwarebytes Anti-Malware oraz darmowego SecureAPlus, wtedy będziecie mieli taką silną wydajną ochrone że nic wam sie nie przedostanie do systemu. SecureAPlus zalecam instalować bez silnika ClamAV.
SpyHunter 4.19.13.4482
avatararrow
~AdamPL | 2015.06.21 19:31
6 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
SpyHunter to najgorszy fake anti-spyware program. 1/10 Fałszywy i naciągacz do zakupienia licencji by mógł wyłudzać pieniądze oraz blokuje niektórym system wraz z internetem. TOTALNE DNO!! ODRADZAM!!
SpyHunter 4.19.13.4482
avatararrow
~AdamPL | 2015.06.14 17:36
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Co to ma znaczyć? Pobieranie SpyHuntera nadal skacze w góre. Czy wy macie pojęcie co pobieracie i instalujecie? Instalujecie sobie kolejne fałszywe oprogramowanie zabezpieczające o nazwie: SpyHunter. SpyHunter już nie jest darmowy, kiedyś był ale już nie jest. Teraz jest płatny i do tego fałszywym produktem anti-spyware. SpyHunter jest na czarnej liście/blacklist. Instalując SpyHuntera bardziej narażacie swój sprzęt na niebezpieczeństwo. Ponieważ: SpyHunter wyłudza od was pieniądze po zakupieniu licencji. SpyHunter podejmuje te same działania które ma np: SpySheriff. Jak nie narażać swojego sprzętu? Należy nigdy więcej nie pobierać SpyHuntera i przy każdej instalacji zaufanego oprogramowania freeware oraz shareware należy zawsze wybierać instalacje własną lub użytkownika i odznaczać wszystko co dotyczy instalacji dodatkowego niechcianego oprogramowania.
SpyHunter 4.19.13.4482
avatararrow
~majster | 2015.06.14 06:16
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Darmową wersję też można wykorzystać do usunięcia podejrzanych plików - tylko trzeba to zrobić ręcznie. Kiedy klikniemy prawym myszy w dowolny wykryty przez program plik, to pojawi się opcja wejścia do folderu z tym plikiem, a tam przeważnie jest już zaznaczony. (jeśli nie, to po nazwie można zidentyfikować) , a następnie ręcznie go wyrzucić z kompa.
Myślą, że są sprytni, bo dopiero po długim scanie każą sobie płacić, to my bądźmy sprytniejsi :D
Pozdrawiam
SpyHunter 4.19.13.4482
avatararrow
~AdamPL | 2015.06.12 08:09
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Każdy kto pobierze i zainstaluje SpyHuntera na swoim komputerze, można sie spodziewać nieprzyjemnych działań w systemie i w waszym połączeniu z internetem. Jeżeli kupicie licencje do SpyHuntera to każde 6 miesięcy będzie automatycznie odnawiać licencje dzięki kradzieży pieniędzy które podejmują producenci tego programu ponieważ: SpyHunter został stworzony do wyłudzania pieniędzy tak samo jak to robiły to pozostałe fałszywe programy zabezpieczające. SpyHunter to kolejny klon SpySheriffa, który ma nieco zmieniony interfejs, ustawienia, ochrone i skanowanie. SpyHunter to totalne dno i najbardziej denerwujący program który demoluje nasz sprzęt i połączenie internetowe. SpyHunter trafi do piachu za podejmowanie działań fałszywych programów zabezpieczających.
SpyHunter 4.19.13.4482
avatararrow
~AdamPL | 2015.06.06 18:08
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Pobierając SpyHuntera tylko narobicie sobie nim szkód w systemie. Ponieważ SpyHunter jest na czarnej liście programów anti-spyware oraz zmusza użytkownika do wykupienia licencji w zamian usunięcia wykrytych zagrożeń oraz włączenia ochrony systemu. Nie instalujcie SpyHuntera. Zalecam pobierać inne oprogramowanie anti-spyware.
SpyHunter 4.19.13.4482
avatararrow
~AdamPL | 2015.05.14 14:26
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie instalujcie SpyHuntera bo on jest niezaufanym produktem anti-spyware.
SpyHunter 4.19.13.4482
avatararrow
~wis38 | 2015.05.12 14:55
5 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie radzę instalować bo jeśli nie wykupi się licencji to brak możliwości odinstalowania w normalny sposób( innymi programami). Sam męcze się już parę dni nad tym g... a że nie jestem info. to czeka mnie chyba reinstalacja systemu.
SpyHunter 4.19.13.4482
avatararrow
~Ryszard | 2015.05.04 20:09
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do Nika
Trochę mnie dziwi Twój komentarz. Włożyłaś dużo energii aby zdeklasować ten soft. Uważne czytanie shareware, a nie trial, to jak zauważysz jest spora różnica. Ja mam ten program od 3 miesięcy w pełnej , płatnej wersji i rewelacyjnie sobie radzi z robactwem. Owszem za wysoką jakość trzeba płacić. A program naprawdę czujnie obserwuje komputer i wszelkie programy na nim. Co ciekawe przy legalnym oprogramowaniu nie blokuje nic, ale jeśli znajdzie się na kompie robal jest skutecznie wykrywany i usuwany. Jak powiadała moja babcia za darmo to ją boli gardło. Tutaj to też ma zastosowanie. Oczywiście nie czuj się urażona. Minęłaś się z oczekiwaniami i myślałaś zapewne że to trial. Nieco słabszym , ale za to darmowym softem jest Malwarebytes. Pracuje w wersji minimum i pełnej , płatnej. Też go mam na innym kompie ale on faktycznie troszkę zamula.
Program SpyHunter bardzo dokładnie sprawdza kompa i rzeczywiście jest rewelacyjnie skuteczny. Nie krytykuj jeśli nie spróbowałaś wersji pełnej, płatnej. Mam nadzieję ,że już uporałaś się z robactwem w swoim komputerze. Pozdrawiam.
SpyHunter 4.19.13.4482
avatararrow
~Nika | 2015.04.18 20:21
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ODRADZAM wszystkim przeciętnym użytkownikom, którzy nie chcą zbędnych wydatków i nie lubią spędzać całego popołudnia przed komputerem szukając rozwiązań. Rzadko komentuję cokolwiek, ale ku przestrodze...

Historia zaczyna się tak, że na chromie zainstlował mi sie DO-SEARCH który po odinstalowaniu w Programach i funkcjach nadal się uruchamiał po włączeniu przeglądarki. Co więcej byłam zalogowana na drugim komputerze do chrome w tym samym czasie bo przenosiłam dane z jednego komputera do drugiego i dziadostwo zainstlowało się automatycznie tam! W pośpiechu rzuciłam się do szukania ratunku...

Znalazłam spyhunter, był rekomendowany na dwóch stronach, ściągnęłam. Skanował długo, znalazł wiele, ale cóż z tego, skoro nikt nie napisał, że program jest PŁATNY?! Mogłam usuwać do-search ręcznie bo wskazał indeksy, ale jak niby miałam znaleźć pozostałe po wirusie ścieżki? I potwierdzam, że jest PROBLEM Z DEZINSTALACJĄ!

Na Windows 7 poszło gładko. Skorzystałam z tutejszych rad, żeby odłączyć internet. Normalnie programy i funkcje. Wygląda to tak, że instalka dezinstalacji nie chce się włączyć mimo setki kliknięć w "retry" ale w końcu po spuszczeniu na pasek i ponownym otwarciu jakoś poszło... Restart i po problemie, nie ma. Co zostało i tak wyczyści planowany format komputera.

Z Windows 8.1 gorzej, znacznie gorzej. Tam deinstalka zacina się na dobre. Po ponownym uruchomieniu systemu spyhunter włącza się od ręki nie pytany, na liście programów go nie ma. Czytałam porady, żeby wejść do programów i funkcji przez tryb awaryjny i wtedy pójdzie - ale w Win8 nie da się wejść w tryb awaryjny wciskając klawisz F8 przy starcie systemu. Coś gdzieś zaczęłam czytać, ale to już dla mnie za dużo, normalnie używam komputera do internetu i pracy, nie jestem zaawansowanym programistą.
Microsoft Fixit Uninstal nie działa w wypadku spyhunter bo żąda kodu produktu i głowę chylę przed tym kto go znajdzie.
Ale zadziałał REVO Uninstaller Pro - wersja próbna ale spy huntera się pozbyła ze wszystkimi śladami.
Z do-search poradził sobie w końcu ADWCLEANER, bez problemu, bez pieniędzy i bez marnowania połowy dnia...

Podsumowując
może spyhunter to dobry program, nie wiem, bo z płatnej wersji nie skorzytałam, ale zawsze wybieram skuteczne wersje bezpłatne, czego chyba nie muszę tłumaczyć. Strony które go polecają wprowadzają w błąd - i tyko niech mi nikt nie mówi że czyta wszystkie term and conditions. W każdym razie taki problem z dezinstalacją programu jest w stosunku do użytkowników nie w porządku, więc ja wydawcę omijać będę szerokim łukiem. Dla mnie po prostu szkoda czasu i zachodu, NIE WARTO!!!
A jeśli kogoś stać na wszystkie płatne programy i licencje to super, bardzo się cieszę, wtedy na pewno warto posłuchać zadowolonych użytkowników płatnej wersji.
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~Ryszard | 2015.04.10 00:04
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
~Beata. Aby nie ściągali pieniędzy trzeba się z nimi skontaktować mailowo. Natomiast ten akurat program nie zamula, a bardzo skutecznie wychwytuje wszelkie robactwo z Internetu, które jak katar można złapać i wtedy dopiero następuje zamulanie. Informatyk źle poradził, ale to już inna historia. To jest jeden z najlepszych programów do usuwania i nadzoru komputera przed zainfekowaniem i wykradaniem danych. Ja mam bardzo słabiutki komputer Acer Aspire E.11. i nie jest wcale zamulany przez ten soft.
Poszukaj gdzie indziej przyczyny spowolnienia pracy systemu operacyjnego.
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~Beata | 2015.03.31 09:43
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
U mnie też działało bez problemu dopóki nie okazało się że zamula i zawiesza system. No i że 2 razy w roku automatycznie ściąga kase z kompa. Informatyk kazał mi jak najszybciej pozbyć się tego świństwa, bo nie dało się już pracować na tym kompie tak zamulał
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~Ryszard | 2015.03.30 12:42
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
~kkk.kkk u mnie działa bez problemu. Po pierwsze czy masz wersję pełną , czy testową? Testowa nie wykasuje robaków i wirusów. Pełna wersja zapyta czy ma zrobić backup i po Twojej decyzji wyczyści z robactwa w rejestrach, pamięci i na dysku Twój komputer. Na wersji próbnej to się nie uda.
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~kkk.kkk | 2015.03.15 21:53
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
skoro go ściągnęłam to chciłam zrobic użytek miałam wirus po przeskanowaniu ręcznie usunełam jak tu opisywano to co wyszukał ..ale o dziwo przy następnym skanie wyszukał to samo...teraz skanuje po raz trzeci bo komp mi zamulał i znów wyglada na to ze znajdzie błedów tyle samo co za pierwsym razem.Dziwne to wszystko
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~kuba | 2015.03.02 10:35
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
mi wykrył 2000 wirusów na prawie nowym kompie
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~Sebastian | 2015.02.18 23:10
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Skorpion:
»postanowiłem użyć prawego przycisku muszy "go to exclusion"«

No to niezbyt mądrze zrobiłeś. Dodałeś te robaki do wyjątków, czyli SpyHunter miał ich nie uwzględniać przy usuwaniu. ;-)
SpyHunter 4.18.9.4384
avatararrow
~Ryszard | 2015.02.12 17:51
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program po korespondencji z producentem nie jest obciążany. Napisałem ,że nie chcę automatycznego obciązania mnie tymi kosztami. Wysłali mail abym potwierdził jeszcze raz. P tej czynności otrzymałem mail z informacją ,że będę juz tylko powiadamiany mailowo o kończeniu się licencji i ofercie. Zresztą była to moja propozycja. Teraz o programach Spy Hunter 4 i Reg Hunter. Spy hunter4 wykonuje bezbłędnie skan komputera. Dokładnie wyszukuje pamięc komputera, potem rejestry , a na końcu przeszukuje dyski. Jest bardzo precyzyjny i skutecznie usuwa robactwo z komputera.
W moim komputerze znalazł ponad 330 niebezpiecznych plików i zapisów w rejestrach.Reg Hunter jeszcze testuję, ale dokładnie sprawdza rejestry i defragmentuje je. Nie mam zastrzeżeń.
Miałem Kaspersky Internet Security. Nic nie ,,widział" i nic nie ,,słyszał" o robactwie w moim kompie. Okazało się ,że jest nieskuteczny. Zainstalowałem McAfee Internet Security. I tu szacun. Ta aplikacja zauważa że coś się dzieje podczas wędrówek po stronach internetowych. Spy Hunter 4 mozna traktować jako uzupełnienie ochrony, choć przy dużych zagrożeniach potrafi natychmiast odezwać się z blokowaniem niebezpiecznych plików które jako free chcą nam zainstalować oprogramowanie szpiegowskie. Nawet jak się przedrze przez te zapory, to Spy Hunter 4 dokładnie go odinstaluje podczas skanowania. Jestem zadowolony z tego zestawu oprogramowania chroniącego mnie przed atakami z internetu . POLECAM
SpyHunter 4.18.9.4384
left1 red
123
red blue