w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 156
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6654 dni

NVIDIA System Tools 6.08


NVIDIA System Tools to pakiet narzędzi do zarządzania kartą graficzną NVidia, monitorowania jej stanu i edycji ustawień.

Pakiet składa się z trzech programów:

• NVIDIA Performance - znajdziemy tu podstawowe informacje o zainstalowanej karcie graficznej, opcje regulacji ustawień 3D, zmianę rozdzielczości i skalowania, regulację kolorów, obracanie obrazu, konfigurację wielu monitorów itp.

• NVIDIA System Monitor - uruchamia na pulpicie aplet z informacjami o użyciu sprzętu. Co ciekawe, program ukaże nam nie tylko dane na temat karty graficznej, ale także pamięci RAM, procesora i dysku twardego. Znajdziemy tu procentowe użycie i temperatury tych urządzeń oraz prędkości odczytu i zapisu dla dysku twardego.

• NVIDIA System Update - pozwala na uaktualnienie sterownika karty graficznej. Możemy skorzystać z opcji sprawdzania aktualizacji co określony czas i informowania nas o najnowszych wydaniach sterowników.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
NVIDIA System ToolsNVIDIA System Tools 6.08
Wersja stabilna
71.8 MB | 2011-12-24

Ilość pobrań: 4234 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
NVIDIA System Tools