w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 215
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6656 dni

Mz 7 Optimizer 1.1.0


Mz 7 Optimizer – w pełni darmowy program służący do optymalizacji systemu Windows 7. Ta niewielka aplikacja pozwoli na wyraźne zwiększenie wydajności systemu podczas codziennego użytkowania, co sprawi, że praca z komputerem będzie przyjemniejsza.

Ustawienia programu podzielone są na kilka grup tematycznych oraz ich podgrup – m.in. opcje wyglądu, ochrony czy łącza internetowego. Ułatwia to w znacznym stopniu korzystanie z narzędzia. Warto nadmienić także, iż program posiada elegancki i intuicyjny interfejs, którego schematy kolorystyczne możemy zmieniać.

Korzystając z Mz 7 Optimizer w kilka chwil przyspieszymy proces otwierania i zamykania systemu, podniesiemy poziom bezpieczeństwa w sieci, czy też wyłączymy zbędne efekty wizualne. Co więcej, narzędzie to pozwala także na wykonanie błyskawicznej, częściowo zautomatyzowanej optymalizacji. Możemy tworzyć też kopie zapasowe rejestru oraz punkty przywracania systemu, z których naturalnie mamy później możliwość skorzystania, posługując się programem.

W skład Mz 7 Optimizer wchodzą także pomniejsze narzędzia, dostępne też pojedynczo –m.in. Mz RAM Booster czy Mz Services Manager. Dzięki temu wszystkie aplikacje, jakie oferuje nam ich producent, mamy zgromadzone w jednym miejscu.

Brak języka polskiego jest tu utrudnieniem, choć nieznacznym. Większość poleceń i fraz w programie znana jest wielu użytkownikom komputerów. Wystarczy chwila, by z pomocą Mz 7 Optimizer nasz komputer działał szybciej, stabilniej, a także bezpieczniej.

Uwaga!
Przed dokonaniem zmian za pomocą programu, zaleca się wykonanie kopii zapasowej systemu. Uchroni to nas od ewentualnych błędów i problemów, jakie może wywołać nieumiejętne korzystanie z tego narzędzia.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (10 głosów)

Strefa Download programu
Mz 7 OptimizerMz 7 Optimizer 1.1.0
Wersja stabilna
2.16 MB | 2011-07-02

Ilość pobrań: 3701 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (3)
Mz 7 Optimizer
avatararrow
~mike | 2013.11.11 21:54
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
zainstalowałem win7 ... od 3 dni się aktualizuje masakra...
Mz 7 Optimizer 1.1.0
avatararrow
~Robert | 2011.07.30 15:11
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jak dla mnie to świetny programik. Lekki ale co najważniejsze - skuteczny. polecam :)
avatararrow
~Rado | 2011.07.02 10:01
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Produkty MzTweak jakoś mi nie leżą.