w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 226
Wszystkich postów: 904122
Wszystkich tematów: 127445

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6395 dni

My Drivers 5.1.0 Professional Edition


My Drivers to narzędzie do zarządzania sterownikami. Program oferuje podgląd informacji o sterownikach przypisanych do sprzętu. Pozwala także na wykonywanie standardowych operacji, takich jak instalacja, aktualizacja czy wykonywanie kopii zapasowej. Aplikacja przyda się w szczególności osobom, które nie mają przygotowanej płyty ratunkowej lub często eksperymentują z różnymi wydaniami systemu Windows.

Program posiada nieco toporny interfejs. Obsługuje się go jednak dosyć prosto, co jest dużą zaletą. Zasadnicza funkcjonalność aplikacji jest dostępna po naciśnięciu w ekranie startowym na przycisk opisany etykietą "Manage system device drives". Po chwili zostanie wyświetlone nowe okno z domyślnie pustą listą. Aby zebrać informacje na temat zainstalowanych w systemie operacyjnym sterowników, należy wybrać jeden z dwóch trybów działania - szybki lub dokładny. Raport zawiera następujące informacje: opis urządzenia, nazwa pliku INF, wersja sterownika, data aktualizacji, producent, identyfikator urządzenia. Dane te możemy wydrukować bądź zapisać w postaci pliku tekstowego.

Zasadniczym zadaniem programu jest tworzenie kopii zapasowych sterowników. Możliwości w tym zakresie są całkiem przyzwoite - oprócz zapisywania backupu w oddzielnym folderze, możemy stworzyć paczkę w formacie CAB bądź instalator EXE. Oczywiście kopie zapasowe możemy w równie łatwy sposób przywrócić i tym samym pozostawić nasz komputer w nienaruszonym stanie. Pozostałe funkcje administracyjne to:
- usuwanie wybranych pozycji z systemu operacyjnego,
- wyszukiwanie i instalowanie aktualizacji,
- pobieranie sterowników z Internetu,
- podgląd dokładnych informacji o sterowniku (obsługiwane systemy operacyjne, nazwa podpisu cyfrowego, ilość plików w paczce),
- tworzenie/przywracanie kopii zapasowej Outlook Express i ulubionych przeglądarki Internet Explorer,
- podgląd informacji na temat urządzeń w postaci drzewiastej struktury (chip, producent chipu, identyfikatory itd.).

Uwaga!
Producent udostępnia wydanie darmowe o nazwie WinDriver Expert. Posiada ono znacznie ograniczoną ilość funkcji - jego zastosowanie sprowadzi się przede wszystkim do wykonania i przywrócenia kopii zapasowej sterowników.

Ograniczenia!
Program jest dostępny w wersji testowej typu trial. Uprawnia ona do przetestowania funkcjonalności aplikacji przez okres 15 dni od daty instalacji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
My DriversMy Drivers 5.1.0 Professional Edition
Wersja stabilna
2.04 MB | 2015-06-02

Ilość pobrań: 1178 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
My Drivers