w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 505
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni

My Commander 4.0


My Commander – darmowy menedżer plików przeznaczony dla systemu Windows 7. Wielofunkcyjny program, który pozwoli zarządzać zasobami komputera o wiele efektywniej, niż przy użyciu Eksploratora Windows.

Program korzysta z podwójnego panelu interfejsu. Pozwala to na jednoczesną pracę w dwóch zupełnie różnych lokalizacjach, co jest bardzo komfortowe chociażby przy przenoszeniu plików. W zależności od własnych preferencji, panele możemy rozmieścić poziomo lub pionowo. Dodatkowo w każdym panelu możemy otworzyć dowolną liczbę folderów, które będą rozmieszczone w kartach.

Narzędzie wyświetla pliki w systemie binarnym, szesnastkowym oraz tekstowym. Ponadto, My Commander zapewnia pełne wsparcie dla znaków Unicode.

My Commander pozwala także na obsługę plików ZIP z poziomu programu, bez potrzeby korzystania z dodatkowych narzędzi. Z łatwością możemy otwierać takie archiwa, wyodrębniać ich zawartość, czy też tworzyć nowe pliki ZIP, umieszczając w nich dowolne dane. Co więcej, z poziomu aplikacji mamy dostęp do kilku przydatnych programów i narzędzi, takich jak chociażby kalkulator, notatnik, edytor rejestru, czy menedżer zadań.

Pasek komend, który służy m.in. do wyszukiwania plików jest zintegrowany także z domyślną przeglądarką internetową komputera. Wystarczy wpisać adres strony internetowej i już po chwili zostaniemy przeniesieni do wybranej witryny.

Jako że program wciąż jest rozwijany, nie wszystkie funkcje sieciowe działają poprawnie. Brak jest chociażby obsługi serwerów FTP. Ma to jednak zostać rozwiązane w przyszłości.

Warto zaznaczyć, że program cechuje się eleganckim i przyjemnym dla oka interfejsem, a to z pewnością jeszcze bardziej zachęca do pracy z tym narzędziem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (7 głosów)

Strefa Download programu
My CommanderMy Commander 4.0
Wersja stabilna 32-bitowa
1.9 MB | 2019-03-07
My Commander 4.0
Wersja stabilna 64-bitowa
1.9 MB | 2019-03-07

Ilość pobrań: 709 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
My Commander
avatararrow
~irokez | 2011.10.04 15:35
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Może powalczy w przyszłości z Total Commanderem, ale jeszcze nie teraz.