w
googluj

MetroTwit 1.2


MetroTwit jest bezpłatnym (w głównym oknie wyświetlają się niezbyt uciążliwe reklamy), w pełni funkcjonalnym klientem popularnego serwisu Twitter. Program pozwala na prowadzenie konwersacji ze znajomymi, przeglądanie profili, przeszukiwanie bazy wpisów oraz zapoznawanie się z aktualnymi trendami występującymi wśród użytkowników.

Narzędzie jest nieco minimalistyczne, niemniej udostępnia wszystkie opcje, niezbędne podczas codziennego użytkowania serwisu. Jedną z nich są oczywiście powiadomienia o zdarzeniach (wpisy znajomych, wpisy publiczne, odpowiedzi, zmiany w profilach, dodawanie do ulubionych). Program pozwala na wyświetlanie niewielkiego okienka w jednym z rogów ekranu. Istnieje również możliwość sygnalizowania za pomocą efektów dźwiękowych lub ikony na pasku zadań. Komfort użytkowania podnoszą takie dodatkowo takie funkcje jak: uzupełnianie tekstu podczas wpisywania nazw użytkowników i tagów, obsługa stron skracających linki, automatyczne wysyłanie plików graficznych na serwery, dodawanie do wpisów map (Google Maps, Bing) oraz sprawdzanie pisowni.

Istotną cechą aplikacji jest elegancki, wysoce konfigurowalny interfejs w dwóch wersjach kolorystycznych (biały tekst na czarnym tle, czarny tekst na białym tle). Istnieje również możliwość zastosowania efektów Aero Glass oraz zmiany ustawień związanych z poszczególnymi elementami (pasek postępu, rozmiar czcionki).

Całość działa stabilnie i bezproblemowo. Program jest oparty bezpośrednio o API Twittera, dzięki czemu z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom. Co niezwykle istotne, projekt jest cały czas udoskonalany - w najbliższym czasie powinna pojawić się między innymi możliwość jednoczesnego logowania na kilka kont.

Instalacja odbywa się w trybie online. Podczas pierwszego uruchomienia należy zalogować się na swoje konto. Aby to uczynić, należy zaakceptować aplikację oraz przepisać kod PIN przydzielony przez serwis.

Uwaga!
Program nie jest już dalej rozwijany.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework. w wersji 4.0 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
MetroTwitMetroTwit 1.2
Wersja stabilna
1.21 MB | 2012-04-11

Ilość pobrań: 271 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (2)
MetroTwit
avatararrow
~mi==qulka | 2012.03.27 23:42
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dzięki temu programikowi do twojego konta na twitku , hasełko i login poznaj a osoby trzecie :) i jeszcze te reklam-ki które zarabiają dla właściciela programu kasiorę.
MetroTwit 1.0.0.0
avatararrow
~Ikexy | 2011.11.16 11:16
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Twitter... używa ktoś tego? ;)