w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 188
Wszystkich postów: 904298
Wszystkich tematów: 127405

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6327 dni
pl

Leawo Blu-Ray Player 2.1.1.0


Leawo Blu-ray Player to, jak sama nazwa wskazuje, aplikacja służąca do odtwarzania multimediów nagranych na płyty Blu-Ray oraz zapisanych w charakterystycznych dla nich formatach. Program bez problemów radzi sobie także z odtwarzaniem innych rodzaju mediów.

Odtwarzacz Leawo Blu-Ray Player dysponuje przejrzystym i bardzo estetycznym interfejsem, utrzymanym w niebieskiej tonacji i wyposażonym w zegar. Z poziomu głównego menu programu możemy otworzyć płytę znajdującą się w napędzie naszego komputera lub uruchomić plik znajdujący się na dysku twardym. W przeciwieństwie do wielu innych odtwarzaczy dostępnych na rynku, Leawo Blu-Ray Player potrafi odtwarzać płyty z dowolnymi zabezpieczeniami regionalnymi bez utraty jakości.

Odtwarzacz wideo programu jest prosty, lecz wyposażony we wszystkie potrzebne funkcje: wczytywanie i dostosowywanie napisów, wybór parametrów obrazu (takich jak proporcje, kontrast kolorów czy funkcja wycinania czarnych pasków z filmu) czy funkcję usuwania przeplotów. Program radzi sobie z obsługą wszystkich popularnych formatów plików: zarówno SD, jak i HD. Leawo Blu-Ray Player dysponuje również schludnym odtwarzaczem muzyki, wyposażonym w system wizualizacji, dysponującym kilkoma trybami tworzenia kształtów, i prosty korektor.

Osoby korzystające z programu na komputerach przenośnych ucieszą opcje oszczędzania energii; aplikacja potrafi przerwać odtwarzanie i ostrzec użytkownika, gdy poziom naładowania baterii spadnie poniżej określonej wartości.

Polecamy aplikację Leawo Blu-Ray Player zarówno użytkownikom poszukującym wydajnego odtwarzacza Blu-Ray, jak i osobom, którym zależy na bezproblemowym odtwarzaniu zwykłych płyt DVD i plików wideo.

Ograniczenia!
Funkcjonalność wersji Trial jest ograniczona do 30 dni. Po tym czasie przestanie być możliwe odtwarzanie płyt Blu-Ray, jednak w dalszym ciągu będziemy mogli oglądać zwykłe pliki wideo i zawartość płyt DVD.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Leawo Blu-Ray PlayerLeawo Blu-Ray Player 2.1.1.0
Wersja stabilna
89.03 MB | 2020-03-31

Ilość pobrań: 1049 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Leawo Blu-Ray Player