w
googluj

Hex Workshop Hex Editor 6.8.0.5419


Hex Workshop Hex Editor to rozbudowany edytor plików heksadecymalnych. Choć zastosowano w nim szereg rozwiązań zwiększających intuicyjność i prostotę obsługi (wsparcie metody "przeciągnij i upuść", wykorzystanie narzędzi podobnych do tych, które znane są z edytorów tekstów), ze względu na swoje zastosowanie, kierowany jest raczej do zaawansowanych użytkowników komputera i profesjonalistów. Stanowi jednak swoisty kombajn rozwiązań niezbędnych do wygodnej pracy z plikami szesnastkowymi.

Jako zaawansowane środowisko pracy, program oferuje wiele wygodnych rozwiązań, które znacząco wpływają na wydajność i wygodę pracy programisty. Do jego dyspozycji zostaje oddany skuteczny moduł kontroli wersji, dzięki któremu możliwe jest porównanie zmian pomiędzy dwoma plikami heksadecymalnymi. Równie przydatna może okazać się funkcja wyświetlająca statystyki wybranej instrukcji, przedstawiając w czytelny sposób miejsca oraz ilość jej wystąpień w analizowanym pliku. Prócz tego program wyposażono w kilka innych dodatków, wśród których znajdziemy między innymi kalkulator sum kontrolnych plików, na których pracujemy.

Duże pochwały należą się za ciekawie przemyślaną instrukcję obsługi, do której dostęp jest możliwy bez połączenia z Internetem; obejmuje wiele działów, które jednak zostały opisane stosunkowo zwięźle, by w efekcie szybko dostarczyć użytkownikowi niezbędnej wiedzy o wykorzystaniu danej funkcji programu. Rozbudowane preferencje pozwolą dostosować wiele aspektów pracy Hex Workshop Hex Editor do potrzeb programisty, wliczając w to samodzielne definiowanie skrótów klawiaturowych, którymi możemy kontrolować niemal każdą funkcję programu.

Uwaga!
Instalacja programu wymaga zrestartowania komputera.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 35 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
Hex Workshop Hex Editor



Hex Workshop Hex Editor 6.8.0.5419
Wersja stabilna
17.99 MB | 2014-09-13

Ilość pobrań: 399 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Hex Workshop Hex Editor