w
googluj

EXIF ReGenerate 0.1.3


EXIF ReGenerate to niewielki program pozwalający na modyfikację znaczników czasowych w metadanych Exif naszych fotografii. Dzięki możliwości masowej edycji, stanowi ciekawe rozwiązanie w sytuacji, kiedy zegar naszego aparatu jest ustawiony na nieprawidłową godzinę (wystarczy przesunąć godzinę wykonania fotografii o zadany czas w metadanych kilku zdjęć jednocześnie).

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta; najwygodniej poprzez opcję w menu zaimportować do niej pliki, których edycja ma dotyczyć. Możemy jednocześnie zaznaczyć kilka zdjęć i z wykorzystaniem jednej operacji importu dodać je do programu. Poprzez wygodne, niewielkie kreatory mama teraz możliwość dostosowania czasu, w którym wykonane zostały zdjęcia. Dzięki opcjonalnym ustawieniom istnieje możliwość zastosowania zmian do wielu fotografii na raz. Niepoprawnie ustawiony czas w aparacie cyfrowym może być skutkiem wielu niedopatrzeń. Mogą mieć na to wpływ zbyt późno wymienione baterie, w efekcie czego elektronika aparatu zdążyła "zapomnieć" odpowiedni czas lub w przypadku, kiedy nie dysponujemy automatyczną zmianą czasu z letniego na zimowy, a samodzielnie tego nie skontrolujemy.

Program może być równie przydatny dla osób często i daleko podróżujących; EXIF ReGenerate pozwoli w kilku krokach odpowiednio skorygować godzinę wykonania zdjęć, które użytkownik miał okazję zarejestrować będąc w różnych strefach czasowych. Program cechuje się niskimi wymaganiami sprzętowymi oraz szybką pracą. Wygodną funkcją jest możliwość sprawdzenia dostępności nowej wersji programu bezpośrednio z opcji w menu (aktualizacje można też zautomatyzować).
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
EXIF ReGenerateEXIF ReGenerate 0.1.3
Wersja stabilna
9.33 MB | 2014-09-11

Ilość pobrań: 539 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 16

Komentarze (0)
EXIF ReGenerate