w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 349
Wszystkich postów: 937718
Wszystkich tematów: 138325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7804 dni

DivFix++ 0.34


DivFix++ - darmowe narzędzie służące do naprawy uszkodzonych plików AVI, DivX i MKV. Program również umożliwia podgląd filmów nie do końca pobranych np. z sieci ed2k lub BitTorrent. Program potrafi przede wszystkim zreperować źle zapisane strumienie wideo oraz przebudować nagłówki - dzięki temu możliwe jest podejrzenie filmów już podczas ściągania z sieci oraz odtworzenie ich w przypadku częściowego pobrania i awarii połączenia internetowego. Program można zintegrować również z narzędziami P2P, szczegółowe instrukcje znajdują się w dokumentacji. Aplikacja posiada intuicyjny, przejrzysty interfejs. Do przeprowadzenia procesu naprawy wystarczy wczytać wybrane dane z dysku twardego komputera i nacisnąć na przycisk Fix. Narzędzie wspiera przy tym mechanizm Drag&Drop, a wyniki działań prezentuje w okienku z logami.

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników z pewnością przydatna będzie obsługa za pomocą wiersza poleceń. Tego typu rozwiązanie może pomóc w automatyzacji podglądu. Wystarczy napisać prosty skrypt kopiujący naprawiony plik do tymczasowej lokalizacji, otwierający do w domyślnym odtwarzaczu oraz usuwający zbędne dane po zakończeniu podglądu.

Program jest całkowicie darmowy, zarówno do zastosowania niekomercyjnego jak i komercyjnego. Projekt posiada otwarty kod źródłowy oraz przystępną dla początkującego użytkownika dokumentację. Na oficjalnej witrynie producenta można pobrać specjalnie przygotowane paczki dla następujących systemów operacyjnych: Microsoft Windows, Linux, Mac OS X. DivFix++ nie wymaga instalacji - wystarczy rozpakować archiwum w dowolnej lokalizacji dysku twardego oraz uruchomić plik wykonywalny. Aplikacja w angielskiej wersji językowej, niemniej w przygotowaniu znajduje się spolszczenie interfejsu - powinno być dostępne do pobrania w najbliższych dniach.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (10 głosów)

Strefa Download programu
DivFix++DivFix++ 0.34
Wersja stabilna 32-bitowa
0.88 MB | 2009-10-16
DivFix++ 0.34
Wersja stabilna 64-bitowa
1.59 MB | 2009-10-16

Ilość pobrań: 8017 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
DivFix++