w
googluj
pl

Mój Komputerowy Dietetyk 3.0


Program do komponowania, rejestracji i kontroli posiłków Mój Komputerowy Dietetyk, jest niezbędnym i niezastąpionym narzędziem dla osób stosujących modele żywienia oparte na kontroli zawartości w posiłkach takich parametrów jak: białka, tłuszcze, węglowodany, kalorie, indeks glikemiczny, wymiennik węglowodanowy. Nadaje się idealnie dla diabetyków, sportowców, osób stosujących 'Żywienie Optymalne', dietę Montignac'a, dowolny typ diety odchudzającej opartej na kontroli kalorii w posiłkach, jak również diety lecznicze.

Dodatkowa możliwość rejestracji aktywności fizycznej i kontroli bilansu energetycznego jest bardzo atrakcyjna dla osób odchudzających się, a poręczny kalendarz wzbogacony jest o możliwość rejestracji wagi ciała.

Program Mój Komputerowy Dietetyk oparty jest na modyfikowalnym zbiorze produktów z podana zawartości białka, tłuszczu, węglowodanów, WW i kalorii w 100 gramach produktu. Lista z zawartością prawie tysiąca artykułów jest dostarczana łącznie z programem, i można ją dowolnie rozszerzać uzupełniając według indywidualnych zapotrzebowań poprzez dopisywanie kolejnych produktów. Produkty jednoskładnikowe, o znanych parametrach można wprowadzać bezpośrednio, program ma również możliwość komponowania produktów złożonych i zapisywania ich pod własną nazwą.

W parametrach systemu Mój Komputerowy Dietetyk można wprowadzić założone dla siebie ograniczenia dziennego spożycia, program, podczas wprowadzania dziennego menu, na bieżąco wylicza sumy wprowadzonych pozycji i porównuje z zadanymi normami dziennymi. Wszystkie wprowadzone do systemu dzienne posiłki są zapamiętywane, istnieje więc naturalna możliwość przeglądania dotychczasowej historii żywienia, co jest szczególnie pomocne w przypadku konsultacji z lekarzem dietetykiem.

Uwaga!
Program w wersji testowej zawiera wiele ograniczeń przez co nie posiada wielu funkcji opisanych wyżej. Full wersje można kupić na stronie producenta.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (31 głosów)

Strefa Download programu
Mój Komputerowy DietetykMój Komputerowy Dietetyk 3.0
Wersja stabilna
22.9 MB | 2016-05-15

Ilość pobrań: 7930 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (5)
Mój Komputerowy Dietetyk
avatararrow
MaTi | 2014.12.06 00:54
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@Dietetyk, hm to są reklamy Google. Nie mamy na nich wpływu zbytnio kto się reklamuje. Zauważ proszę, że NIE umieszczamy asystentów pobierania, jak na większości stron. U nas są linki bezpośrednie, a reklamy muszą być bo serwery trzeba opłacić, tak ?
Mój Komputerowy Dietetyk 2.0.3
avatararrow
~DIETETYK | 2014.12.05 22:50
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jak zwykle na takich stronach linki do nie wiadomo czego i mnóstwo przycisków pobierz do innych niepotrzebnych programów !!!!
Mój Komputerowy Dietetyk 2.0.3
avatararrow
~Halinabylina | 2014.12.03 00:56
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
program nie może być dobry bo jest nieaktualny, zasady żywieniowe ciągle się zmieniają przez kolejne mądre badania nad jedzeniem. Ja też próbowałam ogarnąć się sama z jakimś programem ale taka "maszynka" nie bierze pod uwagę moich preferencji żywieniowych więc odpada. Ja korzystam z usług dietetyczki na miejscu.
Mój Komputerowy Dietetyk 2.0.3
avatararrow
~Anka | 2010.07.22 12:34
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Gdzie na stronie producenta mozna kupic ten program? bo tam takiej opcji nie ma.Ogole gdzie go mozna kupic w internecie?
avatararrow
~David | 2006.12.30 19:11
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ten program jest dobry dla tych co cwicza czyli dla mnie;jest ok