w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 138
Wszystkich postów: 904515
Wszystkich tematów: 127586

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6755 dni

CrossDJ Free 3.4.0


CrossDJ Free to ceniona aplikacja do miksowania muzyki. Program zawiera zestaw narzędzi niezbędnych do łączenia i modyfikowania ścieżek audio - opcje te pozwalają na osiągnięcie wysokiej jakości efektów w stosunkowo krótkim czasie. Aplikacja współpracuje z najpopularniejszymi formatami plików multimedialnych.

Interfejs programu jest bardzo zbliżony do konkurencyjnych aplikacji. W dolnej części głównego okna znajduje się struktura katalogów dysku twardego i zewnętrznych nośników - za jej pośrednictwem możemy wczytać utwory, sample, efekty i innego rodzaju nagrania audio. Narzędzie posiada także menadżer kolekcji muzycznej z podstawowymi operacjami oraz podziałem na pojedyncze pliki i playlisty. W centralnej części znajduje się wygodna, dwupanelowa konsola zasobna w rozmaite przełączniki. Użytkownik może wykorzystać 3-pasmowy equalizer, a także opcje związane z synchronizacją bitów oraz kalibracją tempa, głośności, częstotliwości, basów. Dostępnych jest ponadto kilka filtrów (Echo, Chopper, Bi-Filter).

Program jest znacznie bardziej wygodny po przełączeniu na tryb pełnoekranowy (wystarczy nacisnąć klawisz F11). Użytkownik może także obsługiwać program za pomocą klawiatury - wystarczy zdefiniować swoje własne skróty.

Inne funkcje programu:
- podgląd szczegółowych informacji o utworach muzycznych (łącznie z wyświetlaniem okładek),
- możliwość obsługi zdalnej (służą do tego celu aplikacje współpracujące z urządzeniami firmy Apple),
- przechowywanie historii odtwarzanych utworów,
- wizualizacja ścieżek audio,
- możliwość tworzenia inteligentnych, automatycznie aktualizujących się playlist,
- oznaczanie utworów kolorami w celu szybkiego znalezienia ulubionych pozycji.

Program jest dostępny bezpłatnie tylko do zastosowań niekomercyjnych. Oznacza to, że aplikacji można używać w domu, w szkole czy u znajomych - warunkiem jest jednak brak uzyskiwania korzyści finansowych. Na oficjalnej stronie projektu można znaleźć rozbudowaną dokumentację.

Ograniczenia!
Wersja darmowa jest ograniczona w stosunku do pełnego wydania. Brakuje możliwości nagrywania utworów oraz obsługi kontrolerów MIDI. Także kolekcja dostępnych efektów jest dosyć uboga.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
CrossDJ FreeCrossDJ Free 3.4.0
Wersja stabilna
128.07 MB | 2018-10-05

Ilość pobrań: 1963 | W tym miesiącu: 21 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
CrossDJ Free