w
googluj

CleanSkinFX 1.0


CleanSkinFX to bardzo małe i proste narzędzie do poprawienia niedoskonałości skóry na fotografiach. Program, mimo swej skromności (rozmiar, interfejs) zdumiewa rezultatami swoich działań nad poprawianymi zdjęciami.

Jak sama nazwa wskazuje, głównym i właściwie jedynym zadaniem aplikacji jest zadbanie o czystość skóry, która z różnych przyczyn, np. naturalnych, nie wygląda zbyt dobrze. Mając więc zdjęcie portretowe, które chcielibyśmy poprawić np. z nieładnych przebarwień widocznych na twarzy fotografowanej osoby, wystarczy wczytać plik do programu - CleanSkinFX automatycznie bierze się do pracy, co widać po pasku postępu.

Gotowy rezultat można obejrzeć w oryginalnej rozdzielczości (1:1) lub dopasować do okna (Fit), co dzieje się domyślnie. Dostępne opcje Enhance Pink (nadaje skórze bardziej różowy odcień, likwiduje czerwone plamy) i Double Clean (czyści prawie niewidoczne szczegóły, lecz bardziej rozmywa obraz) można dowolnie zaznaczać i odznaczać w celu poprawienia retuszu, którego wynik jest zawsze po prawej stronie okna aplikacji. Rezultat możemy zapisać w jednym z formatów plików graficznych: JPG, PNG, TIF, BMP, TGA, PCX.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
CleanSkinFXCleanSkinFX 1.0
Wersja stabilna
0.52 MB |2011-04-20

Ilość pobrań: 1415 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
CleanSkinFX