w
googluj
pl

Chasys Draw IES 5.30.01


Chasys Draw IES to rozbudowane narzędzie służące do edycji grafiki. Zapewne wszyscy znamy popularny program do obróbki grafiki jakim jest Adobe Photoshop. Chasys Draw IES jest jego darmową alternatywą.

Program posiada łatwy w użyciu interfejs. Dysponuje również funkcją auto-save. Obsługuje niezwykle szeroki zakres formatów plików graficznych. Za jego pomocą możemy w prosty sposób tworzyć oraz eksportować ikony z programów. Pewnego rodzaju innowacją jest możliwość ochrony zdjęć za pomocą hasła.

Oczywiście w programie Chasys Draw IES znajdują się wszystkie najważniejsze narzędzia graficzne. Program obsługuje warstwy, czy też przezroczystość. Do dyspozycji mamy również ciekawe efekty graficzne (podobnie jak w Photoshopie). Dzięki tej aplikacji jesteśmy w stanie za pomocą kliku kliknięć stworzyć animacje gif, etykiety CD i DVD, czy też animowane kursory. Możemy także przechwytywać obraz z kamery video (czego w Photoshopie nie uświadczymy).

Obsługa Chasys Draw IES jest bardzo prosta. To, co w Photoshopie zajęłoby nam dość dużo czasu (zwłaszcza bez dobrej znajomości jego obsługi) za pomocą Chasys Draw IES wykonamy w kilka chwil.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (18 głosów)

Strefa Download programu
Chasys Draw IESChasys Draw IES 5.30.01
Wersja stabilna
36.9 MB | 2024-03-26

Ilość pobrań: 3486 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (3)
Chasys Draw IES
avatararrow
~Bongista | 2013.04.06 15:14
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
A zapłaciliście za photoshopa, że go porównujecie z darmowym produktem??? Porównajcie go z Gimpem...
Chasys Draw IES 4.04.01
avatararrow
dr satan | 2012.09.29 09:48
-8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Tak szybko jak zainstalowałem, tak szybko się odbiłem od tego programu. Rozbudowany program, ale toporny wużytkowaniu. Rzeczywiście interfejs odrzuca. Program bogaty w funkcje, ale źle zaprojektowany. Ja jednak pozostanę przy mojej świętej trójcy: Photoshop, PhotoImpact i Real-DRAW.
Chasys Draw IES 4.00.01
avatararrow
~wera | 2011.06.27 14:02
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Rozbudowane, ale jakoś nie przemawia do mnie ten interfejs. Choć to raczej kwestia przyzwyczajenia.