w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 718
Wszystkich postów: 939227
Wszystkich tematów: 139004

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

World Scribe 1.4.6


ico
World Scribe to aplikacja mobilna umożliwiająca tworzenie ram dla jakiejś fikcyjnej (lub też nie) opowieści (lub właściwie dowolnej narracji). Program wydano dla systemu operacyjnego Android, a co konkretnego możemy za jego pośrednictwem zdziałać?

Na wstępie tworzy się świat. Oznacza to tyle tylko, że podaje się jego nazwę (można ją potem zmienić). Światów można utworzyć wiele, przy czym w jednym momencie edytuje się jeden. Świat da się następnie urealniać przy użyciu 5 charakterystyk - zwanych tu artykułami. W efekcie możemy opisać listy: postaci (bohaterów; protagonistów, antagonistów), grup, miejsc, przedmiotów oraz wydarzeń, jakie będą się toczyć. Pod względem możliwości edycyjnych, kolejne artykuły są do siebie bardzo zbliżone. Ich podstawową zaletą jest to, że mogą opisywać relacje z innymi artykułami. W konsekwencji, dana postać może należeć do jakiejś społeczności, przebywać na stałe w pewnej lokalizacji, posługiwać się unikalnymi i właściwymi tylko jej rzeczami - no i COŚ robić. Natomiast inna postać też może przebywać w tym samym miejscu, ale już być wrogo nastawiona... i tak dalej. Chodzi tu więc o tworzenie krótkich charakterystyk i łączenie ich z pozostałymi.

Wszystko, co napiszemy, składowane jest w zwykłych plikach tekstowych znajdujących się w pamięci urządzenia (katalog "WorldScribe"). Dostępna jest funkcja tworzenia kopii zapasowej w chmurze Dropboxa. Natomiast pod względem wizualnym, aplikacja operuje czcionką bardzo dużych rozmiarów i oferuje 5 mocnych barw tak dla jasnego, jak i ciemnego wariantu tła interfejsu. Stylistyka wykonania jest w efekcie bardzo oryginalna.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
World ScribeWorld Scribe dla Android
2018-08-26

Ilość pobrań: 25 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
World Scribe