w
googluj
pl

Financial Monitor - Expenses 1.0.45


ico
Monitor Finansów to rozbudowana aplikacja mobilna do zarządzania pieniędzmi, a wydana dla systemu operacyjnego Android. Pod względem wykonania jest nowoczesna (Material Design), bardzo kolorowa i oferuje jasny i ciemny motyw graficzny. Pozwala zaś nadzorować tak przychody, jak i wydatki. Ustawimy w niej różne konta z saldami początkowymi (karta debetowa, karta kredytowa, depozyt, kredyt, gotówka, oszczędności) i będziemy mogli transferować pieniądze z konta na konto. Dostępne są predefiniowane kategorie transakcji, lecz można utworzyć własne. Kategorie można zresztą także zgrupować. Jeśli chcemy, będziemy operować wieloma, dowolnymi walutami. Zbieramy na jakiś cel? No to założymy budżet. Lubimy statystyki? Jest dużo różnorodnych raportów. Program posiada też funkcje unikalne, choć już płatne.

Inne, wybrane właściwości:
• po pierwszym uruchomieniu następuje konfiguracja - określimy waluty, konta, kategorie; oczywiście, wszystko to można potem poprawić na spokojnie,
• dostępność kalkulatora,
• mnóstwo opcji filtrowania danych,
• codzienne przypomnienia o wprowadzaniu transakcji,
• eksport danych do CSV (katalog "Finmonitor/reports") - plik taki odczytamy w programie biurowym typu Excel,
• blokada interfejsu - ustawimy kod PIN lub wzór,
• 2 widżety - przyciski wprowadzania wydatku, przychodu, transferu; podsumowanie wybranych kont.

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja jest co najmniej bardzo dobra. Nie podoba nam się jednak ekran startowy ("pulpit", "raport zbiorczy"). Pokazuje on wykres kołowy, a poniżej listę transakcji. Osobiście uważamy, że miejsce jakichkolwiek wykresów powinno być jednak gdzie indziej. Dobra wiadomość jest taka, że mamy opcję pozwalającą wskazać sekcję wyświetlaną na starcie. To może być w rezultacie np. lista operacji lub podsumowanie kont. Wspaniałe! Dzięki temu powiemy ostatecznie, że to świetna aplikacja, którą można nawet zaliczyć do grona najlepszych tego typu - choć jednocześnie zastrzegamy, że: 1) grono to jest już całkiem spore, o czym z pewnością wiecie śledząc nasze opisy; 2) nie ma tu za darmo opcji backupu danych, więc musicie być choć trochę pozytywnie nastawieni na ewentualność zakupu wersji Premium.

Ograniczenia!
Wersja Premium to dodatkowo m.in. funkcje: czytania/analizowania wiadomości SMS z banku; skanowania/przechowywania paragonów; wspólnego zarządzania pieniędzmi; automatycznej kopii zapasowej w chmurze oraz synchronizacji danych pomiędzy urządzeniami. Premium kosztuje 23,99 zł.

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Financial Monitor - ExpensesFinancial Monitor - Ex... dla Android
2018-10-27

Ilość pobrań: 5 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Financial Monitor - Expenses