w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 252
Wszystkich postów: 903651
Wszystkich tematów: 127178

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6075 dni

Send Anywhere 9.7.18


ico
Send Anywhere to popularny i wręcz doskonale wykonany program do przesyłania dowolnych plików pomiędzy dowolnymi urządzeniami mobilnymi, jak i stacjonarnymi. Nie jest wymagana rejestracja; nie ma ograniczenia rozmiaru pliku i liczby ich możliwych przesyłów; wszystko jest za darmo. Program dostępny jest dla Androida (wersja omawiana teraz), iOS, Windows Phone; dla systemów stacjonarnych: Windowsa, Maca i Linuxa; jak też w ramach aplikacji/rozszerzenia dla przeglądarki internetowej Google Chrome (możliwość udostępniania jednym kliknięciem obrazów oraz PDF-ów, jak i dodawania załączników do 10GB przy użyciu Gmaila i Slacka)... a to i tak nie wszystkie opcje korzystania z Send Anywhere!

Nie licząc zalet już wspomnianych, największe to: po pierwsze, wystarczy jedynie wpisać 6-cyfrowy kod, aby otrzymać pliki (tzn. rozpocząć transfer) po stronie swojego własnego urządzenia. Po drugie, są 2 tryby przesyłu plików: nie tylko drogą internetową (dane komórkowe), lecz również poprzez wi-fi direct. Po trzecie, bardzo łatwo jest wybrać pliki do przesyłu, bo są podzielone na kategorie.

Interfejs wyboru plików podzielono na: obrazy (po tapnięciu w dany obraz zobaczymy go w trybie pełnoekranowym!), wideo (obrazy i filmy wyświetlane są domyślnie od najnowszych), audio (pliki muzyczne z całego urządzenia), aplikacje (tak! można wysłać komuś APK-i!), kontakty (wybierzemy je z książki adresowej zaimportowanej do tego programu), pliki jakiegokolwiek innego rodzaju (wybierzemy je za pośrednictwem wbudowanego eksploratora). Da się zaznaczać grupami, a nawet wszystko na raz. Potem, po zaledwie jednym tapnięciu, druga strona będzie mieć 10 minut na wpisanie 6-cyfrowego kodu bądź zeskanowanie QR wyświetlanego na ekranie naszego urządzenia, aby aktywować przesył.

Program jest do tego przemyślany i dopracowany. Przykładowo, gdy wykonamy zrzut ekranu, udostępni możliwość jego błyskawicznego udostępnienia. Stosowna funkcja dostępna będzie w systemowym panelu powiadomień, gdzie po jednym tapnięciu przejdziemy do ekranu właściwej wysyłki z kodami. Dodajmy jeszcze, że możliwe jest alternatywne udostępnienie w postaci linku internetowego do plików, a wysłanego np. e-mailem (link będzie aktywny 48 godzin).

W chwili pisania, program został pobrany z Google Play już ponad 5 milionów razy i ma rzadko spotykaną ocenę 4,7. To potwierdza, że jego jakość jest najwyższa. Na potwierdzenie przytoczymy 3 super-entuzjastyczne opinie użytkowników: "Program fenomenalny. Lepszego nie ściągnąłem z całego Google Play", "The best. Robi co ma robić i robi to doskonale!", "Byłem zachwycony ShareIt do momentu, w którym nie przeczytałem o tej apce! Spróbowałem. Re-we-la-cja!".

Uwaga!
Dostępna jest wersja tego programu dla systemu Windows. Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem https://send-anywhere.com

Ograniczenia!
Wyświetlane są reklamy pełnoekranowe w trybie online. Transfer plików domyślnie wymaga połączenia z internetem.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Send AnywhereSend Anywhere dla Android
2019-07-19

Ilość pobrań: 83 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Send Anywhere