w
googluj

How To Make Origami 1.0.40


ico
How To Make Origami to program dzięki, któremu można nauczyć się robić origami. Aplikacja, krok po kroku, prowadzi użytkownika przez cały proces powstawania papierowych cudów.

Po zainstalowaniu aplikacji do wyboru mamy kilka schematów. Od najprostszych, które wymagają tylko kilku operacji, po te bardziej skomplikowane, które wymagają kilkudziesięciu zagięć papieru. Powstawanie origami zobrazowane jest animacjami oraz wzbogacone krótkimi komentarzami. Przy prostszych konstrukcjach animacje są czytelne. To co na nich widać, w łatwy sposób można przenieść na papier. Dobrze widoczne są miejsca zagięć. Niestety przy trudniejszych konstrukcjach animacje momentami przestają być czytelne i proste do zrozumienia. Szczególnie w sytuacjach, w których jakiś element trzeba obrócić lub w specyficzny sposób zagiąć. Stąd też osoby, które dopiero zaczynają przygodę z origami, mogą napotkać problemy przy wykonywaniu, niektórych elementów. Pewną pomocą służą komentarze, opisujące poszczególne etapy składania. Niestety te dostępne są tylko w języku angielskim.

Jeśli chodzi o ustawienia programu tych zbyt wielu nie ma. Twórcy udostępnili tylko funkcję, pozwalającą na ustawianie szybkości animacji oraz wyłączenia muzyki. Aplikacja dzięki wbudowanej funkcji „download” pozwala pobrać dodatkowe schematy. W sumie po zainstalowaniu dodatkowych elementów, do wykonania jest ponad 20 modeli o różnym stopniu trudności. Program jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z japońską sztuką składania papieru.

Wymagania!
Android 2.2 i nowszy

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
How To Make OrigamiHow To Make Origami dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 65 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
How To Make Origami