w
googluj

GRE / SAT Vocab Lock 2.0


ico
Jak twierdzą twórcy aplikacji GRE / SAT Vocab Lock, przeciętny użytkownik smartfona odblokowuje swój telefon średnio 150 razy dziennie. Wykorzystując te bardzo ciekawe dane, postanowili oni przy okazji pokazać nam, że tę z pozoru błahą czynność można śmiało wykorzystać do nauki wielu ciekawych i pożytecznych rzeczy, np. nowego słownictwa. To właśnie znajdziemy w produkcji studia Foggy Bottom Productions.

Aplikacja pozwala nam na naukę nowych słówek z języka angielskiego w bardzo oryginalny sposób – przy każdym kolejnym uzyskaniu dostępu do telefonu na ekranie pojawia się słowo. Naszym zadaniem staje się dopasowanie podanego wyrazu do synonimu, który znajdziemy pośród dwóch dostępnych propozycji. W razie problemów z odnalezieniem właściwego rozwiązania program serwuje nam definicję posiadanego zwrotu, co wydatnie ułatwia poszukiwania odpowiedniego słowa. Jeśli popełnimy błąd, specjalny algorytm wbudowany w aplikację umożliwi ciągłe powtarzanie wybranego wyrazu do momentu, w którym będzie jasne, że opanowaliśmy podany zwrot.

Darmowa wersja aplikacji pozwala na wyświetlenie maksymalnie dwudziestu wyrazów dziennie – możliwe jest wykupienie specjalnej, płatnej wersji programu, dzięki której zyskujemy dostęp maksymalnie do pięćdziesięciu słów oraz ich synonimów na dobę. Co ważne, do poprawnego działania program wymaga stałego dostępu do Internetu w celu pobrania zagadek z internetowej bazy. GRE / SAT Vocab Lock został udostępniony w angielskiej wersji językowej.

Ograniczenia!
Darmowa wersja pozwala na wyświetlenie 20 wyrazów dziennie. Zakup wersji premium (koszt 3,01 zł) umożliwia zwiększenie tej liczby do 50.

Wymagania!
Android 3.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
GRE / SAT Vocab LockGRE / SAT Vocab Lock dla Android
2014-05-25

Ilość pobrań: 9 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
GRE / SAT Vocab Lock