w
googluj

3DPageFlip Lite 1.0


3DPageFlip Lite to narzędzie do tworzenia estetycznych katalogów. Program konwertuje dokumenty tekstowe do profesjonalnie się prezentujących animacji, wykorzystujących szereg interesujących efektów, między innymi obracanie się stron, skalowanie tekstu, automatyczne przeglądanie, tryb pełnoekranowy czy możliwość zmiany perspektywy. Do stworzonej wirtualnej książki można dodać również okienko informacyjne.

Program wyróżnia się prostym, intuicyjnym interfejsem. Znana z innych aplikacji wstążka zwiększa komfort pracy, a skonfigurowanie wyglądu i działania wynikowego skryptu sprowadza się do kilku nieskomplikowanych operacji. Po zakończeniu konfiguracji, katalog można podejrzeć w głównym oknie lub zapisać do jednego z trzech formatów - dokumentu HTML, archiwum ZIP lub pliku wykonywalnego EXE. Dodatkowo można ustawić ikonę, nagłówek i rozmiar okna. Wszystkie dane można także wypalić na płytę CD/DVD.

Inne istotne funkcje:
- możliwość wykorzystania jednego z trzech silników renderujących: SFW, Ghostscript, Inner Library. Każdy z nich wyróżnia się innymi właściwościami (rozmiar pliku wynikowego, jakość, czas trwania konwersji),
- określanie interwału czasowego powiązanego z funkcją automatycznego obracania stron,
- dołączenie odnośników do profilów autora na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Digg),
- tworzenie własnych wersji językowych interfejsu książki.

Program rozpowszechniany na zasadach licencji freeware. Wersja bezpłatna nie jest w żaden sposób ograniczona czasowo, daje również możliwość skonwertowania nielimitowanej liczby dokumentów. Dostępna jest również wersja profesjonalna, posiadająca szereg dodatkowych opcji, w tym wybór szablonów (kilka pozycji) czy wczytywanie plików PDF. Całość w angielskiej wersji językowej.

Uwaga!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga darmowego pakietu Ghostscript.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
3DPageFlip Lite3DPageFlip Lite 1.0
Wersja stabilna
12.11 MB |2011-09-10

Ilość pobrań: 514 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
3DPageFlip Lite
avatararrow
~Leo | 2011.09.10 10:39
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie wydaje mi się żeby to było jakieś mega proste tworzenie takich prezentacji.