w
googluj

Kingsoft Presentation 2013 9.1.0.4550


Kingsoft Presentation - darmowy program do tworzenia prezentacji. Produkt udostępniony przez programistów z Chin. Aplikacja wchodzi w skład pakietu biurowego Kingsoft Open Suite Free 2012, który tworzy z narzędziami Writer oraz Spreadsheets, także dostępnymi w naszej bazie danych.

Program, tak jak pozostałe składniki pakietu Kingsoft Open Suite Free 2012, jest bardzo zbliżony do swojego odpowiednika w pakiecie Microsoft Office – w tym przypadku jest to PowerPoint. Zbliżony interfejs zapewnia wysoki komfort pracy i wygodę, zaś funkcjonalność programu sprawia, że praca z nim jest niezwykle efektowna. Dzięki temu możemy zaoszczędzić pieniądze, gdyż nie ma potrzeby zakupienia pakietu biurowego od Microsoftu, na który nie każdy może sobie pozwolić.

Program zapewnia obsługę popularnych formatów, takich jak PPT, POT, czy PPS, z których korzysta PowerPoint. Presentation zarówno otwiera takie typy plików, jak i zapisuje dane w tych formatach. To sprawia, że korzystając z tego narzędzia nie będziemy mieli problemów przy pracy z w/w rozszerzeniami.

Praca z narzędziem jest prosta i przyjemna. Łatwo będziemy mogli tworzyć prezentacje, korzystając z szerokiego zakresu funkcji, jakie oferuje program. Aplikacja pozwala na kreowanie estetycznych slajdów i przejść między nimi. Obsługa m.in. wielu efektów graficznych, jak również wsparcie Flasha pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów.

Program pozwala na efektywną pracę z wykorzystaniem dwóch monitorów. Dzięki temu, jeżeli korzystamy z dwóch ekranów, praca z Presentation jest znacznie wydajniejsza, niż przy tradycyjnym wykorzystaniu jednego monitora.

Minus programu to brak obsługi języka polskiego oraz polskich znaków, co w wielu przypadkach dyskwalifikuje program. Pozostaje jednak mieć nadzieję, że wraz z kolejnymi odsłonami programu pojawi się także język polski.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Kingsoft PresentationKingsoft Presentation 2013 9.1.0.4550
Wersja stabilna
36.99 MB | 2014-09-07

Ilość pobrań: 1113 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Kingsoft Presentation