w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 131
Wszystkich postów: 904514
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6759 dni

ThinVNC 2.0.0.18


ThinVNC - narzędzie do zdalnej kontroli. Aplikacja pozwala na administrowanie i zarządzanie maszynami bez fizycznego do nich dostępu. Wyróżnia ją na tle konkurencyjnych programów tego typu lepsze wsparcie technologii sieciowych. Udostępnione połączenie można otworzyć za pomocą standardowej przeglądarki internetowej obsługującej HTML w wersji 5 (na przykład Internet Eksplorera 9 lub Google Chrome). Dzięki temu wykonanie dowolnej operacji na zdalnym komputerze nie wymaga instalowania dodatkowych aplikacji klienckich - można od razu przystąpić do pracy.

Producent zaimplementował szereg podstawowych opcji pozwalających na wygodne zarządzanie komputerem (skalowanie obrazu i zmiana jego jakości, przekazywanie skrótów klawiaturowych, wklejanie informacji ze schowka, pauzowanie i zamykanie połączenia). Funkcjonalność po stronie udostępniającego została ograniczona w zasadzie do minimum. Użytkownik może dostosować ustawienia związane z bezpieczeństwem i połączeniem (protokół, port, sposób identyfikacji, login i hasło, certyfikaty SSL). Dodatkową funkcją jest wkluczanie wybranych aplikacji z prezentacji. Istnieje również możliwość szybkiego wysłania wiadomości e-mail do wybranych klientów (zbudowana będzie na podstawie ustalonego szablonu).

Program dostępny jest bezpłatnie. Przez pierwszych 30 dni dostępna jest ponadto funkcjonalność z wersji profesjonalnej (zdalne drukowanie, transfer plików, menedżer prezentacji). Po upływie tego okresu opcje dodatkowe zostają zablokowane. Całość kompatybilna z najnowszymi wersjami systemu Windows. Interfejs w angielskiej wersji językowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
ThinVNCThinVNC 2.0.0.18
Wersja stabilna
13.2 MB |2011-10-29

Ilość pobrań: 1247 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
ThinVNC
avatararrow
~leo | 2011.10.29 10:30
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Godny polecenia.