w
googluj

Mini Remote Control 9.0.1


DameWare Mini Remote Control – program do zdalnego zarządzania komputerami w sieci. Aplikacja ta pozwala na zarządzanie innymi maszynami z poziomu własnego komputera. Narzędzie przeznaczone jest wyłącznie dla administratorów sieci LAN oraz WAN.

Program został stworzony, by skutecznie pomagać administratorom w zdalnej kontroli innych komputerów pracujących w sieci. Według producenta, w odróżnieniu od innych programów zdalnego sterowania, Mini Remote Control zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort obsługi. Nie zastępuje chociażby plików systemu operacyjnego, co m.in. eliminuje potrzebę ponownego uruchomienia zdalnego komputera przy łączeniu. Dzięki temu nie musimy przerywać pracy jednostki. Ponadto aplikacja pozwala umieszczać programy i usługi na innych komputerach bez konieczności fizycznej wizyty na danej maszynie. Co więcej, możemy też rozpowszechniać oprogramowanie na wszystkich maszynach jednocześnie. Cała obsługa sieci odbywa się zatem „w locie”.

Aplikacja zawiera rozbudowane funkcje w zakresie bezpieczeństwa i szyfrowania oparte na wielu metodach uwierzytelniania. Ponadto, oferuje również dodatkowe opcje zabezpieczenia całej komunikacji między komputerami, korzystając z dzisiejszych standardów szyfrowania i wymiany kluczy.

Program umożliwia też administrację ze zdalnym uwierzytelnianiem inteligentnych kart (Smart Cards). Uwierzytelnianie może odbywać się zarówno za pomocą karty inteligentnej jak i kodu PIN. Korzystanie z numeru PIN eliminuje konieczność posiadania czytnika kart na komputerze zdalnym, co jest z pewnością dużym ułatwieniem.

Ograniczenia!
Wersja testowa pozwala korzystać z pełnej funkcjonalności programu przez 30 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Mini Remote ControlMini Remote Control 9.0.1
Wersja stabilna 32-bitowa
52.15 MB | 2012-12-03
Mini Remote Control 9.0.1
Wersja stabilna 64-bitowa
53.31 MB | 2012-12-03

Ilość pobrań: 634 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Mini Remote Control
avatararrow
~Leon | 2011.11.12 15:48
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jakiś myk by się przydał żeby była full wersja ;]