w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 139
Wszystkich postów: 904514
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6759 dni
pl

DAEMON Tools USB 2.0.0.0067


DAEMON Tools USB to narzędzie, pozwalające na udostępnianie i współdzielenie urządzeń działających za pośrednictwem interfejsu USB. Dzięki programowi uzyskamy zdalny dostęp do sprzętu i będziemy mogli operować na nim podobnie jak na fizycznym wyposażeniu stanowiska roboczego. Aplikacja współpracuje ze wszystkimi popularnymi urządzeniami, takimi jak pendrive, dyski zewnętrzne, głośniki, drukarki czy kamery internetowe. Całość opiera się na klasycznej architekturze typu klient-serwer, działającej poprzez LAN, WAN, VPN lub Internet.

Konfiguracja narzędzia jest bardzo prosta i nie sprawi problemów mniej doświadczonym użytkownikom komputera. Główne okno zostało podzielone na dwie karty - pierwsza dotyczy zdalnych serwerów (na niej możemy połączyć się z innymi stanowiskami roboczymi), druga lokalnych urządzeń podłączonych do USB (w łatwy sposób włączymy/wyłączymy udostępnianie wybranej pozycji z listy).

Lista dodatkowych funkcji nie jest imponująca. W oddzielnym oknie znajdziemy opcje dotyczące sprawdzania aktualizacji, domyślnej wersji językowej, konfiguracji serwera proxy czy portu, na którym będzie działał nasz serwer.


Program nie jest już dłużej rozwijany.

Uwaga!
Podczas instalacji kreator proponuje zmianę ustawień przeglądarki (strona startowa, domyślny silnik wyszukiwania) oraz skopiowanie na dysk dodatkowego komponentu Linkury Smartbar. Nie są to operacje niezbędne do poprawnego działania aplikacji i można je zignorować.

Ograniczenia!
Wersja Trial działa przez okres 20 dni.

Spolszczenie!
DAEMON Tools USB posiada polską wersję interfejsu - możemy ją zastosować w oknie konfiguracyjnym.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
DAEMON Tools USBDAEMON Tools USB 2.0.0.0067
Wersja stabilna
6.49 MB | 2014-02-20

Ilość pobrań: 749 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
DAEMON Tools USB