w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 289
Wszystkich postów: 912654
Wszystkich tematów: 131229

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7611 dni

Sundance 4.8.0.0


Sundance to nowa, alternatywna, niezwykle lekka przeglądarka internetowa, stawiająca przede wszystkim na prostotę i minimalizm. Oprócz standardowych dla dzisiejszych przeglądarek funkcji (takich jak praca z wieloma kartami, blokowanie wyskakujących okienek etc.), program oferuje także kilka ciekawych, rzadko spotykanych opcji.

Pierwszą z nich jest wbudowany czytnik RSS. W przeciwieństwie do większości przeglądarek dostępnych na rynku, pobieranie i odczyt feedów nie wymaga instalacji wtyczek lub zewnętrznych programów.

Sundance potrafi także usuwać zaśmiecające dysk twardy pliki tymczasowe – wystarczy jedno kliknięcie, by po zakończonej sesji pozbyć się niepotrzebnych plików. Przeglądarka jest także wyposażona w skrypt do automatycznego blokowania wyskakujących okienek.

Elementem, który z pewnością ucieszy webmasterów i twórców stron internetowych, jest edytor WYSIWYG, pozwalający na modyfikowanie wyświetlanego wyglądu strony w czasie rzeczywistym. Dostępny jest też podgląd kodu źródłowego.

Przeglądarka jest zintegrowana z usługą Google Translate – jednym kliknięciem można przetłumaczyć zawartość bieżącej strony na wybrany język.

Twórców Sundance niewątpliwie czeka jeszcze sporo pracy, lecz już na obecnym etapie rozwoju przeglądarka stanowi interesującą alternatywę dla panujących na rynku gigantów.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (16 głosów)

Strefa Download programu
SundanceSundance 4.8.0.0
Wersja stabilna
0.94 MB | 2016-09-04

Ilość pobrań: 823 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Sundance
avatararrow
~sodoma | 2013.09.02 19:31
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Brak j.polskiego.problemy z zamknięciem,nie dopracowana.
Sundance 2.1.0.0