w
googluj

BlackHawk Web Browser 25.3.1


BlackHawk Web Browser to prosta i wydajna przeglądarka internetowa, wyposażona w wiele nowoczesnych funkcji. Jak twierdzą twórcy programu, BlackHawk wzorowany jest na Google Chrome i Mozilli Firefox, a celem jego powstania było połączenie najlepszych cech tych dwóch popularnych przeglądarek.

Inspiracje te potwierdza już pierwszy rzut oka na interfejs nowej przeglądarki – do złudzenia przypomina on estetyczny minimalizm Chrome’a. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że obie przeglądarki oparte są o rdzeń Chromium. Podobieństwa sięgają tak daleko, że BlackHawk jest nawet w stanie obsługiwać rozszerzenia (wtyczki) przeznaczone dla przeglądarki Chrome, a także automatycznie pobierze z niej ustawienia konta Google po zalogowaniu. Z kolei najbardziej rzucającym się w oczy elementem z Mozilli jest okno szybkiego wybierania, obecne także w Operze.

Na ekranie głównym znajdziemy również odnośniki do różnych gadżetów i stron internetowych, takich jak wyszukiwarka i sklep Google czy Facebook.
BlackHawk dysponuje również obsługą kart, bardzo zbliżoną do najpopularniejszych przeglądarek, opcją surfowania incognito i zestawem narzędzi dla deweloperów. Szczególnie interesująca jest funkcja wyświetlania stron dokładnie w taki sposób, w jaki byłyby one wyświetlane w Internet Explorerze. Ułatwia to współpracę ze stronami napisanymi specjalnie pod przeglądarkę Microsoftu. Zintegrowane z głównym oknem przeglądarki jest również narzędzie umożliwiające sprawdzenie pozycji aktualnie przeglądanej strony w rankingu globalnym.

Polecamy BlackHawk wszystkim użytkownikom poszukującym alternatywnej, lecz w pełni funkcjonalnej przeglądarki internetowej, funkcjonalnością niewiele ustępującej rynkowym gigantom.

Uwaga!
Wraz z programem, domyślnie instalowany jest również pakiet antywirusowy Spy Emergency AntiSpyware tego samego producenta. Jeśli nie potrzebujemy tego typu oprogramowania, należy odznaczyć odpowiednią opcję podczas instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (22 głosów)

Strefa Download programu
BlackHawk Web BrowserBlackHawk Web Browser 25.3.1
Wersja stabilna
16.13 MB | 2015-05-06

Ilość pobrań: 3511 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (3)
BlackHawk Web Browser
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.12 15:57
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wnerwia trochę ilość wąskich pasków w interfejsie, zwłaszcza na dużym monitorze. Celowanie myszą bywa męczące. Raczej nie liczyłabym też na nadmiar wtyczek do tej przeglądarki. Ale dzieli wygodny tryb incognito z lisami i podstawowe funkcje spełnia dobrze.
BlackHawk Web Browser 25.3.1
avatararrow
~zenek008 | 2016.01.22 15:32
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Język polski się nie ustawia.Polski Language Pack żaden nie działa w tej wersji
BlackHawk Web Browser 25.3.1
avatararrow
~gizmo | 2014.12.14 20:13
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo szybka, szybsza o wiele od innych chromych, gorąco wszystkim polecam.
BlackHawk Web Browser 35.0.1916.114