w
googluj

PSafe Internet 7.6.0.29


PSafe Internet (wcześniej PSafe Web) to darmowa przeglądarka internetowa, bazująca na kodzie źródłowym darmowego projektu Chromium. Od programów konkurencyjnych wyróżnia się głównie wbudowanymi narzędziami związanymi z bezpieczeństwem i wpływającymi na szybkość przeglądana zasobów sieciowych.

Producent skupił się na dostosowaniu PSafe do możliwie wydajnego przeglądania zawartości Internetu. Przeglądarka zajmuje stosunkowo mało zasobów pamięci komputera, szczególnie w porównaniu z popularniejszą Google Chrome. Na uwagę zasługuje wysoka szybkość uruchamiania programu i ładowania kolejnych stron, podczas których PSafe wykorzystuje potencjał procesorów wielordzeniowych. Podczas działania, przeglądarka stara się maksymalnie ograniczyć dopływ zbędnych informacji do użytkownika, czym zajmuje się wbudowany moduł blokowania reklam. Jest on skuteczny nie tylko na popularne okienka "pop-up" i bannery osadzone na stronach. Równie sprawnie pozbawi użytkownika konieczności oglądania reklam przed odtworzeniem filmu, na przykład na kanale YouTube.

PSafe Internet cechuje się również wysokim bezpieczeństwem podczas przeglądania stron internetowych. Posiada wbudowaną ochronę w czasie rzeczywistym, która analizuje witryny pod kątem ich złośliwości, a następnie, w przypadku wykrycia zagrożenia, blokuje do nich dostęp.

Dodatkową funkcją ułatwiającą pracę użytkownikowi jest wbudowana możliwość obsługi przeglądarki za pomocą tzw. gestów myszy. PSafe rozpoznaje ich kilkanaście, a każdemu z nich możliwe jest przypisanie dowolnej akcji z długiej listy opcji.

Uwaga!
W chwili obecnej przeglądarka dostępna jest jedynie w portugalskiej wersji językowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (8 głosów)

Strefa Download programu
PSafe InternetPSafe Internet 7.6.0.29
Wersja stabilna
46.8 MB | 2016-03-19

Ilość pobrań: 1259 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (3)
PSafe Internet
avatararrow
~Mariusz | 2014.07.07 01:30
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przesiadłem się na tą przeglądarkę z google i Firefoksa i jestem bardzo zadowolony gdyż bardzo szybko ładuje strony-rewelacja.
PSafe Web 7.5.1.116
avatararrow
~mam | 2014.04.03 20:58
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Świetna przeglądarka. Nawet język nie przeszkadza. Pod Win8.1 chodzi aż miło.
PSafe Web 7.5.1.116
avatararrow
andrzejjajko | 2014.02.04 23:25
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
brakuje jeszcze opcji turbo i polskiego języka i już bym zaczął lubić te przeglądarkę
PSafe Web 7.5.1.116