w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 514
Wszystkich postów: 937966
Wszystkich tematów: 138466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni
pl

Neuron 31.40.18 + 32.2.11 Alpha


Neuron Browser to ciekawa przeglądarka internetowa bazująca na otwartym kodzie projektu Chromium. Cechuje się szybkim działaniem, przejrzystym interfejsem, bezpieczeństwem oraz małymi wymaganiami co do zasobów sprzętu, na którym jej używamy. Prócz wymienionych korzyści, użytkownik zyskuje także wbudowane motywy kolorystyczne oraz dość standardowy zestaw funkcji.

Podczas instalacji przeglądarki Neuron warto wyjątkowo zwrócić uwagę na wybór języka (rosyjski lub angielski), a także dodatkowe ustawienia, bowiem, jeśli ich nie zmienimy, Neuron domyślnie zostanie ustawiony jako domyślna przeglądarka systemowa. Instalator pozwala także zrezygnować z opcji anonimowej ankiety, która ma pozwolić producentowi w udoskonalaniu produktów - wystarczy odznaczyć tę opcje w odpowiednim kroku kreatora.

Choć przeglądarka nie została spolszczona, jej obsługa jest wręcz identyczna z innymi produktami bazującymi na Chromium, w tym także popularną Google Chrome. Program działa stabilnie i szybko, a wbudowane filtry zwiększają bezpieczeństwo danych, podczas przeglądania zasobów Internetu.

Ciekawą cechą programu są dwa wbudowane motywy kolorystyczne przeglądarki, których nie trzeba osobno pobierać jako rozszerzeń. Pozwalają na przykład na dostosowanie kolorystyki okna aplikacji do pory dnia, w której jest używana - jasny motyw lepiej sprawdzi się w dzień, a wieczorną porą ciemniejsze kolory będą mniej razić oczy użytkownika.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (6 głosów)

Strefa Download programu
NeuronNeuron 31.40.18
Wersja stabilna
56.27 MB | 2014-03-21
Neuron 32.2.11 Alpha
Wersja rozwojowa
43.4 MB | 2014-07-15

Ilość pobrań: 1663 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Neuron