w
googluj
pl

RoboForm2Go 7.9.32.2


Po zainstalowaniu RoboForm2Go, aplikacja dodaje do przeglądarek Internet Explorer i Mozilla Firefox swój pasek narzędzi, z poziomu którego można błyskawicznie zalogować się na ulubionych stronach internetowych lub – na potrzeby formularzy - zmienić swoją internetową tożsamość. Oprócz haseł do serwisów WWW, w programie możemy przechowywać także własne dane osobowe oraz szczegółowe informacje o naszych kontaktach. Istnieje również możliwość zapisywania zakładek bezpośrednio w programie, co z pewnością ułatwi pracę w nowym środowisku. Kolejnym interesującym dodatkiem jest system notatek (tzw. „TajNotek”), również zabezpieczonych hasłem.

Wszystkie dane zabezpieczane są hasłem głównym o długości co najmniej 6 znaków i szyfrowane w standardzie AES. Należy zatem pamiętać, że w przypadku zapomnienia hasła nie jest możliwe jego odzyskanie i wszystkie informacje zapisane w programie staną się niedostępne. Podczas wypełniania formularzy rejestracyjnych, RoboForm2Go może dla nas wygenerować i zapamiętać bezpieczne hasło.

RoboForm2Go to przenośna wersja popularnego programu AiRoboForm. Program instalowany jest na pamięci przenośnej USB, z której następnie można uruchomić go na dowolnym komputerze. Jeśli chcemy, nasz pendrive może zamienić się w urządzenie dedykowane wyłącznie aplikacji RoboForm2Go, przyjmując jego ikonę i automatycznie uruchamiając program po podłączeniu do komputera. Możliwa jest także synchronizacja danych z napędu USB z danymi na koncie RoboForm Everywhere, ktore mozna założyć na stronie producenta lub z poziomu programu.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (12 głosów)

Strefa Download programu
RoboForm2GoRoboForm2Go 7.9.32.2
Wersja stabilna
21.7 MB | 2018-09-10

Ilość pobrań: 327 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (2)
RoboForm2Go
avatararrow
~czacha2014 | 2014.03.06 13:15
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
tele02...... pewnie życie psychiczne Ci się ułożyło, skoro zmieniłeś front... i zacząłeś być 'na tak'. Co do softa... podpisuję się pod komentarzem poprzednika... choć nie znam jego intencji.
RoboForm2Go 7.9.5.7
avatararrow
tele02 | 2013.11.23 03:47
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
BARDZO DOBRY menadżer haseł z autologowaniem !.
Przydatny szczególnie dla osób korzystających
z wielu komputerów, w różnych miejscach i dużej ilości
danych do zapamiętania.
RoboForm2Go 7.9.2.5